Job-Informationen
Продавач-консултант
InternetJobs Trjawna, Bulgarien 128 Tage Vor

Überblick
Auftragstyp: Vollzeit
Dauer:
Gehaltsspanne: $ nach Vereinbarung - pro Monat
Vakanz des Bereichs: Einzelhandel
für Spezialisten: Verkäufer Consultants
Eingestellt: 2024-01-17
PLZ:
Bedarf
Mindest Bildung: Gymnasium
Mindesterfahrung: 1 Jahr
Geschlecht: Macht nichts
Lebensalter: Von - Bis
Arbeitsvisum: Biometrischer Pass
Auftragsstatus
Starten Publishing: 2024-01-17
Stop-Publishing: 2024-07-17
Freie Plätze: 1
Treffer: 279
Weitere Aktionen: Ruf mich an

Arbeitgeberkontakte sind nur für autorisierte Benutzer verfügbar: Einloggen & Registrieren

Arbeitgeberinformationen InternetJobs Trjawna, Bulgarien
Land: Bulgarien
Bezeichnung

Рибиоловен магазин "БГ Фишинг" търси продавач-консултант.

Основни отговорности и задължения

• Комуникация с клиенти - поддържане на своевременна, точна и обективна обратна връзка с клиентите

• Предоставяне на актуална продуктова информация

• Съставяне, редакция и обработка на текстове към продукти

• Поддържане на клиентска база данни, приемане и реализиране на поръчки

• Подготовка на пратки за спедиране

• Изваждане на документи (товарителници, фактури)

• Попълване на електронния магазин със съдържание и постоянното му поддържане

• Следене на плащания

• Приемане на поръчки и обслужване на клиенти по телефона.

Изисквания към кандидата

• Основна компютърна грамотност (интернет, поща, word, използване на принтер).

• Организираност и внимание към детайлите;

• Лоялност, отговорност и екипно поведение.

• Добри организационни умения и поемането на отговорност;

• Умения за слушане, разбиране и даване на съвети на нашите клиент

Предимства

• Опит в сферата на продажбите е предимство

• Опит със складов софтуер и/или със система за онлайн търговия.

• Основни познания в сферата на онлайн пазаруването

• Познания в сферата на риболов/лов

Ние предлагаме

• Постоянен трудов договор.

• Нормирано работно време

• Изрядни трудови взаимоотношения, отговарящи на българското законодателство;

• Преференциални условия за служители при закупуване на стоки

• Спокойна работна среда

Jobs nach Stadt Sortieren nach

Jobs nach Region Sortieren nach

Stellenangebote nach Spezialitäten
Jetzt anwenden