Job-Informationen
Angajam Tehnician Mecanic - Electromecanic, Electronist
InternetJobs Cernica, Ilfov, Rumänien 13 Tage Vor

Überblick
Auftragstyp: Vollzeit
Dauer:
Gehaltsspanne: Lei 4000 - 8000 pro Monat
Vakanz des Bereichs: Techniker
für Spezialisten: Elektrotechniker
Eingestellt: 2024-04-18
PLZ:
Bedarf
Mindest Bildung: Hochschule
Mindesterfahrung: 2 Jahre
Geschlecht: Macht nichts
Lebensalter: Von - Bis
Arbeitsvisum: Biometrischer Pass
Auftragsstatus
Starten Publishing: 2024-04-18
Stop-Publishing: 2024-10-18
Freie Plätze: 1
Treffer: 119
Weitere Aktionen: Ruf mich an

Arbeitgeberkontakte sind nur für autorisierte Benutzer verfügbar: Einloggen & Registrieren

Land: Rumänien
Region: Ilfov
Bezeichnung

Candidatul Ideal

Specializari: tehnician mecanic, electromecanic, electronist

- acceptam si tehnicieni incepatori

- experienta in domeniul stivuitoarelor sau a echipamentelor agricole si/sau industriale

- experienta practica minim 6 luni;

- capacitatea de a lucra individual;

- abilitati de comunicare cu clientii firmei;

- disponibilitate pentru deplasari zilnice (70% din programul de lucru);

- postul este deschis si pentru aplicanti din alte orase nementionate mai sus.

- experienta in domeniul reparatiilor de stivuitoare reprezinta un avantaj!

Descrierea jobului

- asigurarea interventiilor de reparatii electromecanice

- asigurarea diagnosticarii si reparatiei stivuitoarelor

- identificarea pieselor de schimb necesare;

- asigurarea prin atitudine a bunei imagini a societatii;

- realizarea targetelor lunare; Beneficii:

- Salariu net intre 4000 -8000 de ron + bonus de performanta

- Masina de serviciu - Telefon mobil;

Descrierea companiei

SC CARPATLIFT SRL este o compania infiintata in 1999, avand ca obiect principal de activitate vanzare, reparare si inchiriere stivuitoare. Carpatlift este reprezentant Clark, Pramac si Hangcha in Romania

Jobs nach Stadt Sortieren nach

Jobs nach Region Sortieren nach

Stellenangebote nach Spezialitäten
Jetzt anwenden