Job-Informationen
Gamybos operatorius
InternetJobs Landwerau, Litauen 13 Tage Vor

Überblick
Auftragstyp: Vollzeit
Dauer:
Gehaltsspanne: € nach Vereinbarung - pro Monat
Vakanz des Bereichs: Produktion
für Spezialisten: Arbeiter in der Produktion
Eingestellt: 2024-04-18
PLZ:
Bedarf
Mindest Bildung: Gymnasium
Mindesterfahrung: Keine Erfahrung
Geschlecht: Macht nichts
Lebensalter: Von - Bis
Arbeitsvisum: Biometrischer Pass
Auftragsstatus
Starten Publishing: 2024-04-18
Stop-Publishing: 2024-10-18
Freie Plätze: 10
Treffer: 121
Weitere Aktionen: Ruf mich an

Arbeitgeberkontakte sind nur für autorisierte Benutzer verfügbar: Einloggen & Registrieren

Arbeitgeberinformationen InternetJobs Landwerau, Litauen
Land: Litauen
Bezeichnung

Darbo pobūdis
. PVC profilių gamyba
. Gaminamos produkcijos kokybės užtikrinimas ir kontrolė
. Įrenginių valdymas
. Pagamintos produkcijos apskaita
. Pagamintos produkcijos pakavimas
. Darbas slenkančiu grafiku po 12val.
Reikalavimai darbuotojui
. Darbo patirtis gamybos įmonėje (būtų privalumas)
. Noras dirbti, mokytis ir tobulėti
. Pastovumas
. B kategorijos vairuotojo pažymėjimas ir automobilis
. Galimybė dirbti pamainomis
Įmonė siūlo
Sveikatingumas
Draudimas nuo nelaimingų atsitikimų ir ligų visą parą, visame pasaulyje Sporto salė įmonės patalpose
Transportas
Kelionės į/iš darbo kompensavimas Nemokamas automobilio parkingas
. Puikios darbo sąlygos tarptautinėje įmonėje Trakų raj.
. Kvalifikacijos kėlimo ir tobulėjimo galimybės
. Neturintiems patirties - suteikiame pilnus apmokymus
. Laisvadienai gimimo dienos proga ir kitos papildomos naudos

Atlyginimas
1070-1600 €/mėn. į rankas
Atlygis priklauso nuo turimos patirties ir įgytos kategorijos.

Jobs nach Stadt Sortieren nach

Jobs nach Region Sortieren nach

Stellenangebote nach Spezialitäten
Jetzt anwenden