Job-Informationen
Zatrudnię operatora koparko-ładowarki
InternetJobs Kurnik, Woiwodschaft Großpolen, Polen 14 Tage Vor

Überblick
Auftragstyp: Vollzeit
Dauer:
Gehaltsspanne: Lei 6000 - 8000 pro Monat
Vakanz des Bereichs: Betreiber
für Spezialisten:
Eingestellt: 2024-05-19
PLZ:
Bedarf
Mindest Bildung: Hochschule
Mindesterfahrung: 1 Jahr
Geschlecht: Macht nichts
Lebensalter: Von - Bis
Arbeitsvisum: Biometrischer Pass
Auftragsstatus
Starten Publishing: 2024-05-19
Stop-Publishing: 2024-11-19
Freie Plätze: 1
Treffer: 417
Weitere Aktionen: Ruf mich an

Arbeitgeberkontakte sind nur für autorisierte Benutzer verfügbar: Einloggen & Registrieren

Bezeichnung

Obowiązki:

Prace ziemne i budowlano-drogowe.
Obsługa koparki, koparko-ładowarki oraz innych maszyn budowlanych.
Prace przy układaniu kostki brukowej i inne prace brukarskie.
Nadzór nad stanem technicznym powierzonego sprzętu.
Przestrzeganie zasad BHP.
Wykonywanie wykopów oraz równanie terenu.
Praca przy drogach, w tym kierowanie ruchem i ustawianie oznakowania.
Obsługa walca drogowego i innych maszyn do robót bitumicznych.
Montaż instalacji w technologii bezwykopowej i prace przy sieciach wodno-kanalizacyjnych.
Umiejętność pracy w zespole i dbałość o powierzony sprzęt.
Wymagania:

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
Uprawnienia do obsługi koparki, ładowarki i innych maszyn budowlanych.
Prawo jazdy kat. B, mile widziane kat. C+E.
Sumienność, odpowiedzialność i dobra organizacja pracy.
Dyspozycyjność, gotowość do pracy w różnych godzinach i warunkach.
Umiejętność pracy w zespole.
Brak problemów nałogowych.
Mile widziane umiejętności brukarskie.
Zaangażowanie i chęć do pracy.
Gotowość do pracy fizycznej również poza maszyną.

Jobs nach Stadt Sortieren nach

Jobs nach Region Sortieren nach

Stellenangebote nach Spezialitäten
Jetzt anwenden