Job-Informationen
Zatrudnię Mechaników sam. ciężarowych / osobowych
InternetJobs Saybusch, Woiwodschaft Schlesien, Polen 121 Tage Vor

Überblick
Auftragstyp: Vollzeit
Dauer:
Gehaltsspanne: zł nach Vereinbarung - pro Monat
Vakanz des Bereichs: Auto Geschäft
für Spezialisten: Automechanisch
Eingestellt: 2024-05-20
PLZ:
Bedarf
Mindest Bildung: Hochschule
Mindesterfahrung: 3 Jahre
Geschlecht: Männlich
Lebensalter: Von - Bis
Arbeitsvisum: Biometrischer Pass
Auftragsstatus
Starten Publishing: 2024-05-20
Stop-Publishing: 2024-11-20
Freie Plätze: 2
Treffer: 240
Weitere Aktionen: Ruf mich an

Arbeitgeberkontakte sind nur für autorisierte Benutzer verfügbar: Einloggen & Registrieren

Bezeichnung

Firma w Żywcu poszukuje kandydatów na stanowisko:

Mechanik Samochodów ciężarowych/osobowych

Twoje główne zadania:

·         Umiejętność diagnozowania oraz weryfikacji usterek i naprawy samochodów

·         Wykonywanie napraw mechanicznych i elektrycznych

·         Diagnostyka komputerowa

·         Serwis i konserwacja pojazdów

·         Obsługa narzędzi kontrolno-pomiarowych

·         Kompleksowa naprawa różnych marek samochodów

Czego oczekujemy:

·         Doświadczenie na stanowisku mechanika lub elektromechanika samochodowego

·         Umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy

·         Odpowiedzialność za powierzone zadania

·         Dyspozycyjność

·         Prawo jazdy (kat. B)

Co z nami zyskasz:

·         Stabilne zatrudnienie

·         Atrakcyjne wynagrodzenie

Jobs nach Stadt Sortieren nach

Jobs nach Region Sortieren nach

Stellenangebote nach Spezialitäten
Jetzt anwenden