Job-Informationen
Nastavovač / Zoraďovač vstrekolisov

Überblick
Auftragstyp: Vollzeit
Dauer:
Gehaltsspanne: € nach Vereinbarung - pro Stunde
Vakanz des Bereichs: Produktion
für Spezialisten: Arbeiter in der Produktion
Eingestellt: 2024-05-24
PLZ:
Bedarf
Mindest Bildung: Gymnasium
Mindesterfahrung: Weniger als 1 Jahr
Geschlecht: Macht nichts
Lebensalter: Von - Bis
Arbeitsvisum: Biometrischer Pass
Auftragsstatus
Starten Publishing: 2024-05-24
Stop-Publishing: 2024-11-24
Freie Plätze: 3
Treffer: 145
Weitere Aktionen: Ruf mich an

Arbeitgeberkontakte sind nur für autorisierte Benutzer verfügbar: Einloggen & Registrieren

Bezeichnung

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Ak hľadáš serioznú prácu v stabilnej spoločnosti, s rôznymi finančnými ohodnoteniami , tak neváhaj a zašli nám svoj životopis :) !!

-pracovník zodpovedá za výmenu a prípravu foriem na vstrekolisy
-vykonáva testy na kvalitu podľa kontrolných predpisov, odstraňuje nedostatky.
-vzorkuje nové alebo opravené formy.
-organizuje výrobu na pridelených vstrekolisoch
-dohliada na správnosť používanej suroviny alebo zmesi podľa predpisu a objednávky

Ponúkame:
-príspevok na stravu
-jubilejný príspevok 135€
-ročné odmeny 270€
-výkonnostný bonus vo výske 135€
-príspevok na dopravu 100€
-príspevok pri nástupe dieťgaťa do školy 135€
-nástupny bonus 1000€
-dochádzkový bonus v hodnote 70€

Mzdové podmienky:
-ŽVL: 13€/hod.
-Možnosť práce aj na Hlavný pracovný pomer

Miesto výkonu práce: Bytča
Pracuje sa v 12hodinovom nepretržitom režime (dva dni ráno 7:00-19:00, dva dni voľno, dva dni noc 19:00-7:00)

Požiadavky:
-Ukončené SŠ vzdelanie technického zamerania (strojárstvo) - elektroúdržba, mechanik strojných zariadení, strojný zámočník, opravár strojov.
-Žeriavnicky preukaz, preukaz viazača bremien
-Skúsenosti so vstrekolismi a plastovou výrobou
Požiadavky na zamestnanca
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Vzdelanie v odbore
strojárstvo
Prax na pozícii/v oblasti
nastavovač/zoraďovač vstrekolisov
Počet rokov praxe
1
P&P Construction, s.r.o. je významným poskytovateľom služieb špecializujúcich sa na zabezpečovanie zákazok v strojárenskom priemysle, v oblasti vlakovej výroby, zvárania potrubia, konštrukčných prác, výroby poľnohospodárskej a stavebnej techniky atď. Je významným dodávateľom pre chemický priemysel. Svojich stálych klientov má predovšetkým na trhu západnej Európy (Nemecko, Rakúsko). V súčasnej dobe napĺňa svoju dlhodobú stratégiu a expanduje aj na trh v rámci Českej republiky a Slovenska.
Počet zamestnancov
3-4 zamestnanci

Jobs nach Stadt Sortieren nach

Jobs nach Region Sortieren nach

Stellenangebote nach Spezialitäten
Jetzt anwenden