Job-Informationen
Vopsitor lemn
InternetJobs Chitila, Ilfov, Rumänien 22 Tage Vor

Überblick
Auftragstyp: Vollzeit
Dauer:
Gehaltsspanne: Lei nach Vereinbarung - pro Monat
Vakanz des Bereichs: Produktion
für Spezialisten: Arbeiter in der Produktion
Eingestellt: 2024-05-25
PLZ:
Bedarf
Mindest Bildung: Gymnasium
Mindesterfahrung: Weniger als 1 Jahr
Geschlecht: Macht nichts
Lebensalter: Von - Bis
Arbeitsvisum: Biometrischer Pass
Auftragsstatus
Starten Publishing: 2024-05-25
Stop-Publishing: 2024-11-25
Freie Plätze: 1
Treffer: 114
Weitere Aktionen: Ruf mich an

Arbeitgeberkontakte sind nur für autorisierte Benutzer verfügbar: Einloggen & Registrieren

Land: Rumänien
Region: Ilfov
Bezeichnung

Suntem în căutarea unui vopsitor de lemn care să se alăture echipei noastre pentru a contribui la

crearea produselor de înaltă calitate din lemn.

Responsabilități:

 Vopsirea și finisarea pieselor de mobilier conform standardelor noastre de calitate.

 Asigurarea calității superioare a vopsirii - a tapiteriei și a finisajelor, respectând cerințele estetice

și funcționale.

Cerințe:

 Experiență anterioară în vopsirea și finisarea pieselor de mobilier

 Abilitatea de a lucra cu atenție la detalii și de a respecta standardele stricte de calitate.

 Capacitatea de a lucra în echipă și de a se incadra în termene.

Beneficii:

 Transport asigurat sau decontat

 Plata orelor suplimentare

 Concediul de odihnă plătit

 Mediu de lucru linistit pentru evitarea stresului

 ​Loc de munca stabil in hala de productie

Program de lucru L - V, 7:30 - 16.00

Punct de lucru Chitila, Sos Rudeni

Jobs nach Stadt Sortieren nach

Jobs nach Region Sortieren nach

Stellenangebote nach Spezialitäten
Jetzt anwenden