Job-Informationen
Angajam electricieni Neue
InternetJobs Băicoi, Prahova, Rumänien Heute

Überblick
Auftragstyp: Vollzeit
Dauer:
Gehaltsspanne: Lei 3500 - 6000 pro Monat
Vakanz des Bereichs: Energie
für Spezialisten: Elektrische Installation
Eingestellt: 2024-09-19
PLZ:
Bedarf
Mindest Bildung: Hochschule
Mindesterfahrung: 2 Jahre
Geschlecht: Macht nichts
Lebensalter: Von - Bis
Arbeitsvisum: Biometrischer Pass
Auftragsstatus
Starten Publishing: 2024-09-19
Stop-Publishing: 2025-03-19
Freie Plätze: 10
Treffer: 49
Weitere Aktionen: Ruf mich an

Arbeitgeberkontakte sind nur für autorisierte Benutzer verfügbar: Einloggen & Registrieren

Share on Google+ Friend Feed Share on Blog Linkedid MySpace Twitter Yahoo Share on Digg Share on facebook
Land: Rumänien
Region: Prahova
Bezeichnung

În prezent, căutăm un electrician calificat și cu experiență care să se alăture echipei noastre. În calitate de electrician, veți juca un rol crucial în asigurarea funcționării sigure și eficiente a sistemelor electrice din organizația noastră. Veți fi responsabil pentru instalarea, întreținerea și repararea cablajelor electrice, a echipamentelor și a accesoriilor, respectând în același timp toate codurile de siguranță și electrice.

Responsabilitati:

Instalați, întrețineți și reparați sistemele și echipamentele electrice, inclusiv cablarea, iluminatul și sistemele de control

Inspectați componentele electrice, cum ar fi transformatoarele și întrerupătoarele, pentru a identifica orice defecte sau pericole

Diagnosticați și depanați problemele electrice, asigurând rezolvarea în timp util și eficientă

Efectuați întreținerea de rutină a sistemelor electrice pentru a le asigura longevitatea și performanța optimă

Colaborați cu alți membri ai echipei pentru a planifica și executa proiecte electrice

Asigurați conformitatea cu toate reglementările de siguranță și codurile electrice

Păstrați înregistrări exacte ale tuturor lucrărilor electrice efectuate

Cerințe:

Experienta dovedita ca electrician

Licență sau certificare de electrician valabilă

Cunoștințe temeinice despre sistemele electrice, cablaje și echipamente

Abilitatea de a citi și interpreta planuri, desene tehnice și specificații ale codului electric

Abilități puternice de depanare și rezolvare a problemelor

O atenție excelentă la detalii și capacitatea de a lucra cu precizie

Rezistență fizică și capacitatea de a lucra în diferite condiții meteorologice și în spații restrânse

Abilități puternice de comunicare și interpersonale

Abilitatea de a lucra independent și ca parte a unei echipe

Beneficii:

Pachet salarial competitiv si beneficii

Oportunități de creștere și avansare în carieră

Programe de formare și dezvoltare pentru a vă îmbunătăți abilitățile

Un mediu de lucru susținător și colaborativ

Echilibrul între viața profesională și viața privată cu opțiuni flexibile de programare

Oportunitate de a lucra la proiecte diverse și provocatoare

Acces la tehnologie și instrumente de ultimă oră

Stabilitatea și securitatea locului de muncă

Dacă sunteți un electrician calificat în căutarea unei oportunități de carieră plină de satisfacții, ne-ar plăcea să auzim de la dvs. Aplicați acum pentru a vă alătura echipei noastre dinamice și pentru a contribui la succesul organizației noastre.

Jobs nach Stadt Sortieren nach

Jobs nach Region Sortieren nach

Stellenangebote nach Spezialitäten
Jetzt anwenden