Job-Informationen
Monter instalacji zabezpieczenia technicznego Neue

Überblick
Auftragstyp: Vollzeit
Dauer:
Gehaltsspanne: zł nach Vereinbarung - pro Monat
Vakanz des Bereichs: Telekommunikation
für Spezialisten: Kommunikationselektriker
Eingestellt: 2024-09-19
PLZ:
Bedarf
Mindest Bildung: Hochschule
Mindesterfahrung: 1 Jahr
Geschlecht: Macht nichts
Lebensalter: Von - Bis
Arbeitsvisum: Biometrischer Pass
Auftragsstatus
Starten Publishing: 2024-09-19
Stop-Publishing: 2025-03-19
Freie Plätze: 5
Treffer: 33
Weitere Aktionen: Ruf mich an

Arbeitgeberkontakte sind nur für autorisierte Benutzer verfügbar: Einloggen & Registrieren

Bezeichnung

Nasza firma zajmuje się kompleksowymi instalacjami niskoprądowymi w obiektach. W naszym zakresie są systemy automatyki budynkowej, teleinformatyczne, przeciwpożarowe, światłowodowe, alarmowe, monitoringu, telewizji naziemnej i satelitarnej, kontroli dostępu itp.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Monter instalacji zabezpieczenia technicznego

Wymagane prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:
• Montaż okablowania
• Montaż i konfiguracja urządzeń
• Konserwacja oraz naprawa instalacji

Oferujemy:
• Ciekawą i pełną wyzwań pracę w prężnie rozwijającej się firmie
• Możliwość rozwoju i poszerzania swoich umiejętności
• Zdobywanie kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach
• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
• Odzież roboczą oraz niezbędne narzędzia do pracy

Zainteresowanych ogłoszeniem prosimy o kontakt telefoniczny pod nr. 50*****58,
w dni robocze od poniedziałku do piątku w godz. 10-18

Jobs nach Stadt Sortieren nach

Jobs nach Region Sortieren nach

Stellenangebote nach Spezialitäten
Jetzt anwenden