Job-Informationen
Tokarz / frezer Neue

Überblick
Auftragstyp: Vollzeit
Dauer:
Gehaltsspanne: zł nach Vereinbarung - pro Monat
Vakanz des Bereichs: Betreiber
für Spezialisten: Maschinenbediener
Eingestellt: 2024-09-19
PLZ:
Bedarf
Mindest Bildung: Hochschule
Mindesterfahrung: 1 Jahr
Geschlecht: Macht nichts
Lebensalter: Von - Bis
Arbeitsvisum: Biometrischer Pass
Auftragsstatus
Starten Publishing: 2024-09-19
Stop-Publishing: 2025-03-19
Freie Plätze: 1
Treffer: 36
Weitere Aktionen: Ruf mich an

Arbeitgeberkontakte sind nur für autorisierte Benutzer verfügbar: Einloggen & Registrieren

Bezeichnung

Poszukujemy pracownika na stanowisko TOKARZ/FREZER.

Flow Technics Sp. z o.o. to inżynierska firma produkcyjno-handlowa, działająca na rynku krajowym i zagranicznym w zakresie urządzeń i armatury dla autocystern i baz paliw.

Zakres obowiązków:

· Praca na tokarkach, frezarkach konwencjonalnych i CNC

· Przygotowywanie materiału do obróbki

· Dobór odpowiednich narzędzi warsztatowych

· Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

Wymagania pracodawcy

· Sumienność , dokładność i zdolność szybkiego uczenia się

· Chęci do pracy i rozwijania zawodowego

· Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy mile widziane

· Umiejętność czytania rysunku technicznego i znajomość narzędzi pomiarowych

Mile widziane również osoby bez doświadczenia w pracy na takim stanowisku, ale chętne do podnoszenia kwalifikacji.

Możliwy też kontakt tel. od pon.-pt. 8:00 - 16:00 pod nr.tel.: 94*****07

Jobs nach Stadt Sortieren nach

Jobs nach Region Sortieren nach

Stellenangebote nach Spezialitäten
Jetzt anwenden