Job-Informationen
Elektromechanik Neue

Überblick
Auftragstyp: Vollzeit
Dauer:
Gehaltsspanne: zł nach Vereinbarung - pro Stunde
Vakanz des Bereichs: Energie
für Spezialisten: Elektrotechnik
Eingestellt: 2024-10-09
PLZ:
Bedarf
Mindest Bildung: Hochschule
Mindesterfahrung: 1 Jahr
Geschlecht: Macht nichts
Lebensalter: Von - Bis
Arbeitsvisum: Biometrischer Pass
Auftragsstatus
Starten Publishing: 2024-10-09
Stop-Publishing: 2025-04-09
Freie Plätze: 1
Treffer: 45
Weitere Aktionen: Ruf mich an

Arbeitgeberkontakte sind nur für autorisierte Benutzer verfügbar: Einloggen & Registrieren

Land: Polen
Bezeichnung

Zakres obowiązków

Przeprowadzanie bieżących remontów maszyn i urządzeń;

Prowadzenie prac prewencyjnych i konserwacyjnych zgodnie z planami konserwacji;

Utrzymanie gotowości produkcyjnej wszystkich urządzeń produkcyjnych oraz peryferyjnych.

Poszukiwane kompetencje

Wykształcenie średnie techniczne;

Umiejętność czytania schematów elektrycznych maszyn;

Uprawnienia SEP do 1 KV w zakresie eksploatacji maszyn i urządzeń -E1;

Mile widziane doświadczenie w dziale Utrzymania Ruchu;

Mile widziana znajomość wtryskarek (Engel, Karuss-Maffei, Demag).

Umiejętność logicznego myślenia i rozwiązywania problemów;

Umiejętność pracy w zespole oraz łatwego komunikowania się.
Oferujemy

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

Indywidualny proces wdrożenia;

Możliwość rozwoju zawodowego- szkolenia;

Darmowe kursy językowe dla pracowników i ich rodzin;

Dofinansowanie do posiłków- SmartLunch;

Dofinansowanie wypoczynku;

Dodatki i bony świąteczne;

Prywatna opieka medyczna- Medicover;

Dofinansowanie zajęć sportowych- Medicover Sport;

Spotkania integracyjne i team-buildingowe;

Premiowany program rekomendacji pracowników.

Jobs nach Stadt Sortieren nach

Jobs nach Region Sortieren nach

Stellenangebote nach Spezialitäten
Jetzt anwenden