Job-Informationen
Operator Wytaczarki CNC, Wytaczarz Neue

Überblick
Auftragstyp: Vollzeit
Dauer:
Gehaltsspanne: zł nach Vereinbarung - pro Monat
Vakanz des Bereichs: Betreiber
für Spezialisten: Maschinenbediener
Eingestellt: 2024-10-05
PLZ:
Bedarf
Mindest Bildung: Hochschule
Mindesterfahrung: 1 Jahr
Geschlecht: Männlich
Lebensalter: Von - Bis
Arbeitsvisum: Biometrischer Pass
Auftragsstatus
Starten Publishing: 2024-10-05
Stop-Publishing: 2025-04-05
Freie Plätze: 1
Treffer: 61
Weitere Aktionen: Ruf mich an

Arbeitgeberkontakte sind nur für autorisierte Benutzer verfügbar: Einloggen & Registrieren

Bezeichnung

Obowiązki:

Obsługa maszyn CNC, w tym ustawianie programów i parametrów skrawania.

Programowanie obrabiarek CNC oraz wprowadzanie korekt w programach.

Kontrola jakości wykonanych detali za pomocą narzędzi pomiarowych (suwmiarka, mikrometr, itp.).

Bieżąca konserwacja maszyn i narzędzi.

Dobór narzędzi skrawających i optymalizacja procesów technologicznych.

Przygotowywanie i montaż narzędzi niezbędnych do obróbki.

Nadzór nad procesem produkcyjnym i zapewnienie ciągłości produkcji.

Współpraca z zespołem produkcyjnym

Ustawianie i mocowanie obrabianych detali na maszynie.

Przygotowywanie programów obróbkowych i planowanie pracy maszyn.

Wymagania:

Dobra znajomość rysunku technicznego.

Doświadczenie w obsłudze maszyn CNC.

Umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych.

Znajomość technologii obróbki skrawaniem.

Umiejętność pracy w zespole.

Zdolności organizatorskie i samodzielność w działaniu.

Umiejętność programowania obrabiarek CNC.

Znajomość obsługi komputera i oprogramowania typu CAD/CAM.

Jobs nach Stadt Sortieren nach

Jobs nach Region Sortieren nach

Stellenangebote nach Spezialitäten
Jetzt anwenden