Job-Informationen
Praca na produkcji - Pomocnik Drukarza

Überblick
Auftragstyp: Vollzeit
Dauer:
Gehaltsspanne: zł nach Vereinbarung - pro Monat
Vakanz des Bereichs: Produktion
für Spezialisten: Arbeiter in der Produktion
Eingestellt: 2023-11-21
PLZ:
Bedarf
Mindest Bildung: Gymnasium
Mindesterfahrung: Weniger als 1 Jahr
Geschlecht: Macht nichts
Lebensalter: Von - Bis
Arbeitsvisum: Biometrischer Pass
Auftragsstatus
Starten Publishing: 2023-11-21
Stop-Publishing: 2024-05-21
Freie Plätze: 3
Treffer: 240
Weitere Aktionen: Ruf mich an

Arbeitgeberkontakte sind nur für autorisierte Benutzer verfügbar: Einloggen & Registrieren

Bezeichnung

Colours Factory jest jedną z najszybciej rozwijających się drukarni w kraju i jednym z największych pracodawców w regionie. Drukujemy produkty, które pomagają naszym klientom osiągać sukces w biznesie.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko związane z obsługą produkcji:

Pomocnik drukarza

Zadania, które przed Tobą postawimy:

przygotowanie maszyny do druku - dostarczanie surowca, naświetlonych płyt oraz umieszczanie ich w maszynie, kontrola i uzupełnianie poziomu farby w kałamarzach,

kontrola i uzupełnianie materiałów eksploatacyjnych podczas procesu druku,

wsparcie przy pracach konserwacyjnych maszyny (smarowanie, czyszczenie),

składowanie i zabezpieczenie wyrobu gotowego na hali produkcyjnej,

zapewnienie ciągłości pracy maszyny – utrzymanie czystości na stanowisku pracy, zgłaszanie usterek, awarii maszyny,

zabezpieczenie surowców pozostałych po produkcji, właściwa segregacja odpadów poprodukcyjnych i dostarczanie ich do miejsc składowania,

współpraca z drukarzem oraz pozostałymi działami produkcji.

Kandydat powinien spełniać następujące wymagania:

doświadczenie w pracy przy obsłudze maszyn produkcyjnych – warunek konieczny,

dyspozycyjność – gotowość do pracy w systemie 4 brygadowym równoważnym (12 godzinnym, godziny pracy to 7:00-19:00 lub 19:00-7:00),

odpowiedzialność, sumienność i wysoki poziom zaangażowania w wykonywane obowiązki,

umiejętność współpracy w zespole, komunikatywność,

otwartość i chęć podnoszenia swoich umiejętności.

To oferujemy:

zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy na podstawie umowy o pracę,

nagrody pieniężne w programie poleceń pracowniczych, premie świąteczne,

możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

dostęp do kart sportowych na preferencyjnych warunkach.

szkolenia językowe – platforma e-learning do nauki języków obcych,

proces wdrożenia do pracy, wsparcie przełożonego oraz zespołu,

możliwość rozwoju zawodowego i pracy na najnowocześniejszych maszynach introligatorskich,

przyjazną atmosferę do pracy, wspólna celebracja świąt okolicznościowych.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, aplikuj! Czekamy właśnie na Ciebie!

Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Jobs nach Stadt Sortieren nach

Jobs nach Region Sortieren nach

Stellenangebote nach Spezialitäten
Jetzt anwenden