Job-Informationen
Magazynier / Kompletacja podzespołów
InternetJobs Świdnik, Woiwodschaft Lublin, Polen 160 Tage Vor

Überblick
Auftragstyp: Vollzeit
Dauer:
Gehaltsspanne: zł nach Vereinbarung - pro Monat
Vakanz des Bereichs: Lagerhäuser
für Spezialisten: Annahme der Lieferung
Eingestellt: 2023-11-24
PLZ:
Bedarf
Mindest Bildung: Gymnasium
Mindesterfahrung: Keine Erfahrung
Geschlecht: Macht nichts
Lebensalter: Von - Bis
Arbeitsvisum: Biometrischer Pass
Auftragsstatus
Starten Publishing: 2023-11-24
Stop-Publishing: 2024-05-24
Freie Plätze: 3
Treffer: 294
Weitere Aktionen: Ruf mich an

Arbeitgeberkontakte sind nur für autorisierte Benutzer verfügbar: Einloggen & Registrieren

Land: Polen
Bezeichnung

TEMARED jest producentem wielofunkcyjnych przyczep bagażowych oraz przyczep specjalistycznych do przewozu samochodów, pojazdów budowlanych, motocykli, quadów oraz łodzi. Firma produkuje ponad 50 000 przyczep rocznie, które sprzedawane są w ponad 250 punktach w 47 krajach. W 2023 roku firma po raz czwarty otrzymała nagrodę Diament Forbes dla najdynamiczniej rozwijających się polskich firm. Grupa TEMARED należy do grona największych pracodawców w województwie lubelskim zatrudniając ponad 500 wykwalifikowanych specjalistów.

W związku z rozwojem działalności aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko- Magazyniera

Twój zakres obowiązków:

Kompletacja podzespołów przyczep samochodowych zgodnie z zapotrzebowaniem produkcyjnym.

Wydawanie materiałów na podstawie dokumentacji magazynowej oraz systemu WMS.

Rozmieszczanie materiałów zgodnie z istniejącymi standardami.

Przyjęcie oraz weryfikacja jakościowa i ilościowa materiałów na podstawie dokumentów.

Obsługa skanera.

Nasze wymagania:

Gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym (6-14, 14-22).

Dokładność przy procesie kompletacji oraz rozmieszczania produktów na hali magazynowej.

Mile widziane:

Doświadczenie na podanym stanowisku.

Umiejętność posługiwania się skanerem.

Uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych.

Oferujemy:

Wsparcie zespołu w procesie wdrożenia do pracy.

Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.

Możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji- szkolenia UDT oraz awansu w strukturach firmy.

Benefity: karta sportowa, karta medyczna, ubezpieczenie grupowe.

Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Jobs nach Stadt Sortieren nach

Jobs nach Region Sortieren nach

Stellenangebote nach Spezialitäten
Jetzt anwenden