Job-Informationen
Kowal

Überblick
Auftragstyp: Vollzeit
Dauer:
Gehaltsspanne: zł 5500 - pro Monat
Vakanz des Bereichs: Verschiedenes
für Spezialisten:
Eingestellt: 2023-12-08
PLZ:
Bedarf
Mindest Bildung: Hochschule
Mindesterfahrung: 1 Jahr
Geschlecht: Macht nichts
Lebensalter: Von - Bis
Arbeitsvisum: Biometrischer Pass
Auftragsstatus
Starten Publishing: 2023-12-08
Stop-Publishing: 2024-06-08
Freie Plätze: 1
Treffer: 228
Weitere Aktionen: Ruf mich an

Arbeitgeberkontakte sind nur für autorisierte Benutzer verfügbar: Einloggen & Registrieren

Bezeichnung

Dla naszego klienta, który jest jednym z głównych producentów odkuwek matrycowych w Europie Środkowej poszukujemy
KOWALA
Miejsce pracy: Stalowa Wola

Kowal || 5400 brutto + premia

Zadania:
• Zabudowa i eksploatacja pras okrojczych
• Współudział w prowadzeniu procesu kucia
• Prowadzenie procesu nagrzewania wsadu i okrawania
• Odczyt wskazań aparatury kontrolno - pomiarowej
• Znakowanie produkcji

Wymagania:
• Wykształcenie zawodowe
• Umiejętność czytania rysunku technicznego
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia + premia KWARTALNA
• Umowa o pracę bezpośrednio z pracodawcą
• Pracę w systemie 2 - zmianowym
• Wolne weekendy
• Dodatki pozapłacowe: dofinansowanie do wakacji, posiłki regeneracyjne, pracowniczy program emerytalny, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport)

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Jobs nach Stadt Sortieren nach

Jobs nach Region Sortieren nach

Stellenangebote nach Spezialitäten
Jetzt anwenden