Job-Informationen
Pracownik produkcyjny (m/k/d)
InternetJobs Zehdenick, Brandenburg, Deutschland 143 Tage Vor

Überblick
Auftragstyp: Vollzeit
Dauer:
Gehaltsspanne: € nach Vereinbarung - pro Monat
Vakanz des Bereichs: Produktion
für Spezialisten: Arbeiter in der Produktion
Eingestellt: 2023-12-09
PLZ:
Bedarf
Mindest Bildung: Gymnasium
Mindesterfahrung: Keine Erfahrung
Geschlecht: Macht nichts
Lebensalter: Von - Bis
Arbeitsvisum: EU-Pass
Auftragsstatus
Starten Publishing: 2023-12-09
Stop-Publishing: 2024-06-09
Freie Plätze: 3
Treffer: 376
Weitere Aktionen: Send me Resume

Arbeitgeberkontakte sind nur für autorisierte Benutzer verfügbar: Einloggen & Registrieren

Land: Deutschland
Region: Brandenburg
Bezeichnung

Miejsce pracy, które w oczywisty sposób dostosowuje się do planowania Twojego życia i Twoich codziennych planów. Brzmi jak fantazja? Ale nią nie jest! W persona servive życzenia się spełniają: Dbamy o to, abyś mógł zorganizować swoją codzienną pracę w sposób, który zawsze Ci odpowiada.

W Zehdenick poszukujemy teraz pracownika produkcyjnego (m/k/d) na stałe etatowe stanowisko.

Twoje zadania:
• Umieszczanie gotowych czesci plastikowych w maszynie
• Kontrola wizualna i etykietowanie za pomocą naklejek z kodami kreskowymi
• Pakowanie czesci
• Umieszczanie czesci w odpowiednich pudelkach transportowych

Twój profil:
• Umiejetnosc pracy zespolowej
• Osoby pragnace zmienic swoja sciezke zawodowa (m/w/d) sa mile widziane
• System 3-zmianowy

Co oferujemy:
• Profesjonalna obsluge
• Regularne badanie zadowolenia z naszych uslug
• Roznorodne mozliwosci rozwoju osobistego
• Atrakcyjne dodatki branzowe
• Premie, dodatki urlopowe i swiateczne
• Prezenty i upominki dla pracownikow
• Programy lojalnosciowe

Kształtuj swoje życie zawodowe według swoich pomysłów - z nami po Twojej stronie! W persona service znajdziesz pracę, której teraz potrzebujesz.

Z ponad 200 lokalizacjami i 55-letnim doświadczeniem w kontekście ludzi i pracy, persona service jest jednym z odnoszących największe sukcesy dostawców usług personalnych w Niemczech. Mamy dużo miejsc pracy, a co za tym idzie wiele możliwości i pola do rozwoju.

Jobs nach Stadt Sortieren nach

Jobs nach Region Sortieren nach

Stellenangebote nach Spezialitäten
Jetzt anwenden