Job-Informationen
Zatrudnię montażystę okien i drzwi

Überblick
Auftragstyp: Vollzeit
Dauer:
Gehaltsspanne: zł 5000 - 7000 pro Monat
Vakanz des Bereichs: Bau
für Spezialisten: Renovierung
Eingestellt: 2023-12-10
PLZ:
Bedarf
Mindest Bildung: Gymnasium
Mindesterfahrung: 1 Jahr
Geschlecht: Macht nichts
Lebensalter: Von - Bis
Arbeitsvisum: Biometrischer Pass
Auftragsstatus
Starten Publishing: 2023-12-10
Stop-Publishing: 2024-06-10
Freie Plätze: 2
Treffer: 164
Weitere Aktionen: Ruf mich an

Arbeitgeberkontakte sind nur für autorisierte Benutzer verfügbar: Einloggen & Registrieren

Bezeichnung

Zatrudnię pracownika na stanowisko MONTAŻYSTY okien i drzwi z prawem jazdy kat B

Oferujemy:

- stałą pracę na umowę

- możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego.

Wymagania:

- Prawo jazdy kat. B

-chęć do pracy

-sprawność fizyczna

Obowiązki:

- montaż stolarki okiennej i drzwiowej.

-- czynności związane z dostarczeniem stolarki na miejsce montażu

Zapraszamy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji- CV na adres mailowy wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Kowalski Okna Sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)

Informujemy, że zapoznamy się ze wszystkimi nadesłanymi aplikacjami, natomiast skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Jobs nach Stadt Sortieren nach

Jobs nach Region Sortieren nach

Stellenangebote nach Spezialitäten
Jetzt anwenden