Job-Informationen
Pielęgniarka / Pielęgniarz praca w stacji dializ
InternetJobs Koło, Woiwodschaft Großpolen, Polen 123 Tage Vor

Überblick
Auftragstyp: Vollzeit
Dauer:
Gehaltsspanne: zł nach Vereinbarung - pro Monat
Vakanz des Bereichs: Medizinisch
für Spezialisten: Krankenschwestern
Eingestellt: 2023-12-26
PLZ:
Bedarf
Mindest Bildung: Hochschule
Mindesterfahrung: Weniger als 1 Jahr
Geschlecht: Macht nichts
Lebensalter: Von - Bis
Arbeitsvisum: Biometrischer Pass
Auftragsstatus
Starten Publishing: 2023-12-26
Stop-Publishing: 2024-06-26
Freie Plätze: 2
Treffer: 180
Weitere Aktionen: Ruf mich an

Arbeitgeberkontakte sind nur für autorisierte Benutzer verfügbar: Einloggen & Registrieren

Bezeichnung

DaVita z włoskiego oznacza „dawać życie”. Na co dzień opiekujemy się pacjentami z przewlekłą chorobą nerek. Troska o ich zdrowie jest naszym głównym zadaniem. Nieustannie wprowadzamy innowacyjne metody leczenia i doskonalimy standardy opieki klinicznej, aby polepszyć jakość życia pacjentów. DaVita to nie tylko sieć stacji dializ, to drugi dom dla pacjentów. To wspólnota pacjentów i personelu medycznego

Obecnie poszukujemy kandydatki/ kandydata, do naszego zespołu dializacyjnego na stanowisko:

Pielęgniarka/Pielęgniarz

Zakres obowiązków:

· przygotowanie i prowadzenie zabiegów hemodializy,

· opieka nad pacjentami stacji dializ,

· prowadzenie dokumentacji medycznej,

· edukacja pacjentów,

Nasze oczekiwania:

· chęć współtworzenia społeczności, która troszczy się o swoich pacjentów i siebie nawzajem najlepiej jak potrafi,

· zaangażowanie w powierzone obowiązki,

· wykształcenie min. średnie medyczne,

· aktualne prawo wykonywania zawodu pielęgniarki/pielęgniarza.

Powody dla których warto z nami pracować:

· oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie, bo przy wynagradzaniu naszych pracowników bierzemy pod uwagę ich zaangażowanie,

· posiadamy unikatową kulturę organizacyjną wyrażoną słowami „Najpierw społeczność, potem firma",

· stwarzamy możliwość dopasowania grafiku do potrzeb życiowych pracowników,

· badania wykazały że 90% z naszych pracowników ocenia, że w DaVita panuje świetna atmosfera,

· oferujemy stabilne zatrudnienie w jednym z 63 ośrodków dializ DaVita w Polsce w oparciu o wybraną formę zatrudnienia (umowa o prace, kontrakt B2B, umowa zlecenie),

· umożliwiamy nabieranie wielu cennych doświadczeń zawodowych w wymagającej branży medycznej,

· gwarantujemy profesjonalne przeszkolenie w zakresie pielęgniarstwa dializacyjnego.

Zainteresowana/ Zainteresowany? Aplikuj i rozpocznij karierę w DaVita Polska

Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Jobs nach Stadt Sortieren nach

Jobs nach Region Sortieren nach

Stellenangebote nach Spezialitäten
Jetzt anwenden