Job-Informationen
Operator maszyn szlifujących manualnych i CNC
InternetJobs Salzberg, Woiwodschaft Kleinpolen, Polen 126 Tage Vor

Überblick
Auftragstyp: Vollzeit
Dauer:
Gehaltsspanne: zł nach Vereinbarung - pro Monat
Vakanz des Bereichs: Betreiber
für Spezialisten: Maschinenbediener
Eingestellt: 2023-12-28
PLZ:
Bedarf
Mindest Bildung: Hochschule
Mindesterfahrung: 1 Jahr
Geschlecht: Macht nichts
Lebensalter: Von - Bis
Arbeitsvisum:
Auftragsstatus
Starten Publishing: 2023-12-28
Stop-Publishing: 2024-06-28
Freie Plätze: 1
Treffer: 236
Weitere Aktionen: Ruf mich an

Arbeitgeberkontakte sind nur für autorisierte Benutzer verfügbar: Einloggen & Registrieren

Bezeichnung

Ostrzalnia narzędzi w Bochni zatrudni osobę na stanowisko:

Operatora maszyn szlifujących manualnych i CNC

Zakres obowiązków:

- obsługa maszyn szlifujących manualnych lub CNC w zależności od umiejętności.

- obsługa przyrządów pomiarowych,

- kontrola detali zgodnie z dokumentacją techniczną,

- bieżące monitorowanie procesu produkcyjnego.

Wymagania:

- wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne (niewymagane doświadczenie)

- umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,

- sumienność, komunikatywność, zorganizowanie,

- zaangażowanie w pracę.

Oferujemy:

- umowę o pracę,

- wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia,

- pracę w młodym zespole,

- praca na dwie zmiany,

- możliwość stałego podwyższania swoich kwalifikacji.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Jobs nach Stadt Sortieren nach

Jobs nach Region Sortieren nach

Stellenangebote nach Spezialitäten
Jetzt anwenden