Job-Informationen
Serviser / prodavač bicikala (m/ž)
InternetJobs Visoko, Bosnien und Herzegowina 111 Tage Vor

Überblick
Auftragstyp: Vollzeit
Dauer:
Gehaltsspanne: € nach Vereinbarung - pro Monat
Vakanz des Bereichs: Einzelhandel
für Spezialisten: Verkäufer Consultants
Eingestellt: 2024-01-18
PLZ:
Bedarf
Mindest Bildung: Gymnasium
Mindesterfahrung: 1 Jahr
Geschlecht: Macht nichts
Lebensalter: Von - Bis
Arbeitsvisum: Biometrischer Pass
Auftragsstatus
Starten Publishing: 2024-01-18
Stop-Publishing: 2024-07-18
Freie Plätze: 1
Treffer: 221
Weitere Aktionen: Send me Resume

Arbeitgeberkontakte sind nur für autorisierte Benutzer verfügbar: Einloggen & Registrieren

Bezeichnung

Mocca Commerce već 25 godina predstavlja omiljenu destinaciju za ljubitelje sporta, a već 12 godina i za bicikliste, pružajući široku paletu visokokvalitetnih bicikala, odjeće i opreme.

Naša strastvena predanost biciklizmu odražava se u vrhunskoj usluzi servisiranja bicikala. Kroz iskusne servisere i stručne dijagnostičke procedure, osiguravamo sigurnost i optimalne performanse bicikala. Razumijemo da su zadovoljni kupci temelj našeg uspjeha te nastojimo pružiti vrhunsko iskustvo svakom biciklisti. Pozivamo ljubitelje bicikala da se pridruže našem timu, dijeleći našu strast i doprinoseći rastu Mocca Commerce-a. Više o nama možete vidjeti na https://moccacommerce.com/

Opis posla:

Asistiranje glavnom serviseru prilikom prijema i sastavljanja bicikala
Prilagođavanje bicikla potrebama vlasnika bicikla
Od Vas očekujemo:

Ljubaznost, srdačnost i uslužnost u odnosu prema kupcima
Spremnost na timski rad
Proaktivnost, inicijativu i entuzijazam
Obavezno:

Minimalno SSS
Osnovno znanje pri radu sa ručnim alatima
Želja za napredovanjem i sticanjem novih znanja

Lokacija: Visoko (Rad iz firme)
Broj izvršilaca: 1
Trajanje oglasa: 16.02.2024.

Jobs nach Stadt Sortieren nach

Jobs nach Region Sortieren nach

Stellenangebote nach Spezialitäten
Jetzt anwenden