Job-Informationen
Casier magazin
InternetJobs Motru, Gorj, Rumänien 84 Tage Vor

Überblick
Auftragstyp: Vollzeit
Dauer:
Gehaltsspanne: Lei nach Vereinbarung - pro Monat
Vakanz des Bereichs: Einzelhandel
für Spezialisten: Kassierer
Eingestellt: 2024-02-05
PLZ:
Bedarf
Mindest Bildung: Gymnasium
Mindesterfahrung: Weniger als 1 Jahr
Geschlecht: Macht nichts
Lebensalter: Von - Bis
Arbeitsvisum: Biometrischer Pass
Auftragsstatus
Starten Publishing: 2024-02-05
Stop-Publishing: 2024-08-05
Freie Plätze: 1
Treffer: 278
Weitere Aktionen: Ruf mich an

Arbeitgeberkontakte sind nur für autorisierte Benutzer verfügbar: Einloggen & Registrieren

Land: Rumänien
Region: Gorj
Bezeichnung

Candidatul ideal

Daca esti o persoana sociabila, deschisa si ambitioasa, inseamna ca esti persoana potrivita pentru noi!

*Experienta dе lucru in calitate dе casier sau intr-un magazin dе haine poate reprezenta un avantaj.

Ce oferim:

• Salariu fix si bonusuri in functie de performanta magazinului;

• Tichete de masa in functie de vechime (15 lei / 20 lei);

• Zile de concediu in functie de vechimea in companie (21 / 23 / 25 zile);

• Bonus de recomandare pentru fiecare coleg recomandat;

• Oportunitati de dezvoltare si de promovare;

• Training de specialitate pentru perioada de inceput;

• Program de lucru cu o ora pauza de masa, o singura tura de zi : 8-17 / 9-18 ;

• 5 zile/saptamana, cu 2 zile libere consecutive;

• Spor de weekend: 10% sambata, 15% duminica.

Descrierea jobului:

• Indrumi politicos si oferi ajutor clientilor in achizitionarea de produse;

• Inrеgistrezi si incasezi corect contravaloarea produsеlor vаndutе;

• Participi la activitatile de sortare si aranjare marfa in magazin;

• Colaborezi cu ceilalti colegi din cadrul magazinului;

• Participi lа inventаrul periodic din mаgаzin.

Jobs nach Stadt Sortieren nach

Jobs nach Region Sortieren nach

Stellenangebote nach Spezialitäten
Jetzt anwenden