Job-Informationen
Gamybos organizavimo meistras (-ė)
InternetJobs Neu Akmenen, Litauen 48 Tage Vor

Überblick
Auftragstyp: Vollzeit
Dauer:
Gehaltsspanne: € nach Vereinbarung - pro Monat
Vakanz des Bereichs: Produktion
für Spezialisten: Arbeiter in der Produktion
Eingestellt: 2024-03-10
PLZ:
Bedarf
Mindest Bildung: Universitäts-
Mindesterfahrung: 1 Jahr
Geschlecht: Macht nichts
Lebensalter: Von - Bis
Arbeitsvisum: Biometrischer Pass
Auftragsstatus
Starten Publishing: 2024-03-10
Stop-Publishing: 2024-09-10
Freie Plätze: 1
Treffer: 110
Weitere Aktionen: Ruf mich an

Arbeitgeberkontakte sind nur für autorisierte Benutzer verfügbar: Einloggen & Registrieren

Arbeitgeberinformationen InternetJobs Neu Akmenen, Litauen
Land: Litauen
Bezeichnung

Moderniausias ir didžiausias Baltijos regione grybų ūkis UAB "Baltic Champs" stiprina savo vadovų komandą ir kviečia prisijungti Gamybos organizavimo meistrą (-ę).
Darbo pobūdis
užtikrinti pavaldžių darbuotojų darbo organizavimą ir valdymą;
siekti aukštos darbo kokybės vadovaujantis „Global Gap“ nustatytais kokybės standartų reikalavimais;
užtikrinti sklandžią skyriaus veiklą ir iškeltų tikslų įgyvendinimą;
kontroliuoti produkcijos /darbų kokybę ir nedelsiant šalinti trūkumus;
užtikrinti pavaldžių darbuotojų darbo drausmę bei tvarką;
užtikrinti gamybinių procesų bei technologinės higienos reikalavimų vykdymą;
kontroliuoti darbo įrankių higieną;
suteikti metodinę pagalbą pavaldiems darbuotojams;
pildyti priskirtą dokumentaciją, ruošti ataskaitas.
Reikalavimai darbuotojui
aukštesnysis išsilavinimas;
ne mažesnė nei 1 metų panašaus darbo patirtis gamybinėje įmonėje;
geri darbo MS Office programų įgūdžiai;
iniciatyvumas, atvirumas naujovėms, lyderystė;
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.
Įmonė siūlo
Darbo patirtį įmonėje, kuri yra viena didžiausių grybų augintojų ir eksportuotojų Europoje;
Darbuotojų draudimą nuo nelaimingų atsitikimų (visą parą);
Tobulėjimo kursus bei seminarus;
Įvairius įmonės renginius.
Papildoma informacija

Jobs nach Stadt Sortieren nach

Jobs nach Region Sortieren nach

Stellenangebote nach Spezialitäten
Jetzt anwenden