Job-Informationen
Angajam Economist
InternetJobs Șcheia, Suceava, Rumänien 43 Tage Vor

Überblick
Auftragstyp: Vollzeit
Dauer:
Gehaltsspanne: Lei nach Vereinbarung - pro Monat
Vakanz des Bereichs: Buchhaltung
für Spezialisten: Unternehmensfinanzierung
Eingestellt: 2024-03-18
PLZ:
Bedarf
Mindest Bildung: Universitäts-
Mindesterfahrung: 2 Jahre
Geschlecht: Macht nichts
Lebensalter: Von - Bis
Arbeitsvisum: Biometrischer Pass
Auftragsstatus
Starten Publishing: 2024-03-18
Stop-Publishing: 2024-09-18
Freie Plätze: 1
Treffer: 186
Weitere Aktionen: Ruf mich an

Arbeitgeberkontakte sind nur für autorisierte Benutzer verfügbar: Einloggen & Registrieren

Land: Rumänien
Region: Suceava
Bezeichnung

Cautam coleg(a) nou(a) care sa ocupe pozitia de ECONOMIST in cadrul biroului nostru de contabilitate.

Descriere/ responsabilitati:

Aranjarea / verificarea documentelor financiar-contabile

Operarea documentelor primite de la clienti in softul de contabilitate (Nexus)

Intocmirea documentelor specifice dosarelor de personal

Intocmirea / procesarea documentelor specifice unui birou de contabilitate

Cerinte:

Studii superioare in domeniul economic finalizate sau in curs

Cunostinte solide utilizare MS Office (Word si Excel)

Gandire analitica, capacitate de organizare, acuratete si atentie la detalii

Implicare si dorinta de invatare

Experienta / cunostinte in resurse umane poate constitui un avantaj

Cunoasterea programului Nexus constituie un avantaj

Oferim:

Un mediu de lucru placut;

Oportunitati si sprijin in dezvoltarea profesionala.

Bonusuri.

Pentru mai multe detalii ne puteti contacta la nr. de telefon: 07******55.

Biroul nostru este situat in Scheia, str. Humorului nr. 39 (langa Salon Aristocrat).

Jobs nach Stadt Sortieren nach

Jobs nach Region Sortieren nach

Stellenangebote nach Spezialitäten
Jetzt anwenden