Job-Informationen
Turistinio autobuso vairuotojas
InternetJobs Wilkowischken, Litauen 30 Tage Vor

Überblick
Auftragstyp: Vollzeit
Dauer:
Gehaltsspanne: € nach Vereinbarung - pro Monat
Vakanz des Bereichs: Fahrer
für Spezialisten: Transport von Passagieren
Eingestellt: 2024-03-27
PLZ:
Bedarf
Mindest Bildung: Hochschule
Mindesterfahrung: 2 Jahre
Geschlecht: Macht nichts
Lebensalter: Von - Bis
Arbeitsvisum: Biometrischer Pass
Auftragsstatus
Starten Publishing: 2024-03-27
Stop-Publishing: 2024-09-27
Freie Plätze: 1
Treffer: 80
Weitere Aktionen: Ruf mich an

Arbeitgeberkontakte sind nur für autorisierte Benutzer verfügbar: Einloggen & Registrieren

Share on Google+ Friend Feed Share on Blog Linkedid MySpace Twitter Yahoo Share on Digg Share on facebook
Land: Litauen
Bezeichnung

Apie siūlomą darbą, darbo pobūdis
Turistinio autobuso vairuotojas darbui po Baltijos šalis;
Turistinio autobuso vairuotojas darbui po Vakarų Europos šalis;
Turistinio autobuso vairuotojas darbui po Skandinavijos šalis;
Reikalavimai darbuotojui
Vairuotojo pažymėjimas (D kategorija);
Kvalifikacijos pažymėjimas (95 kodas);
Patirtis vairuojant turistinį autobusą ((būtų privalumas);
Anglų kalbos pagrindai;
Atsakingas požiūris į darbą (pareigingumas, punktualumas, komunikabilumas).
Įmonė siūlo
Motyvuojantį atlyginimą, priklausantį nuo darbo rezultatų;
Visas socialines garantijas;
Visas darbui reikalingas priemones;
Gerą darbo atmosferą.
Apie įmonę
UAB "Bondrida" – nuo 1998 m. teikia autobusų ir mikroautobusų nuomos paslaugas. Nuoseklus ir profesionalus darbas mums leidžia sėkmingai vystyti savo veiklą Lietuvoje, vakarų Europoje, Baltijos ir Skandinavijos šalyse.
Jeigu jus esate sąžiningas, veržlus, komunikabilus, norintis augti ir tobulėti bei nebijantis iššūkių – mes mielai kviečiame Jus prisijungti prie mūsų komandos.

Jobs nach Stadt Sortieren nach

Jobs nach Region Sortieren nach

Stellenangebote nach Spezialitäten
Jetzt anwenden