Job-Informationen
Voznik tovornjaka m/ž
InternetJobs Domschale, Slowenien 26 Tage Vor

Überblick
Auftragstyp: Vollzeit
Dauer:
Gehaltsspanne: € nach Vereinbarung - pro Monat
Vakanz des Bereichs: Fahrer
für Spezialisten: LKW, Fahrer
Eingestellt: 2024-04-06
PLZ:
Bedarf
Mindest Bildung: Hochschule
Mindesterfahrung: 2 Jahre
Geschlecht: Macht nichts
Lebensalter: Von - Bis
Arbeitsvisum: Biometrischer Pass
Auftragsstatus
Starten Publishing: 2024-04-06
Stop-Publishing: 2024-10-06
Freie Plätze: 2
Treffer: 314
Weitere Aktionen: Send me Resume

Arbeitgeberkontakte sind nur für autorisierte Benutzer verfügbar: Einloggen & Registrieren

Arbeitgeberinformationen InternetJobs Domschale, Slowenien
Land: Slowenien
Bezeichnung

OPIS DELOVNEGA MESTA

prevoz blaga med poslovnimi enotami,
dostava blaga kupcem (prevoz blaga izključno na območju Slovenije),
strojno in ročno nakladanje/razkladanje blaga.
Delovni časpolni delovni čas
PRIČAKUJEMO

marljivost, resnost, zanesljivost in poštenost,
dobre delavne navade,
vozniški izpit CE kategorije in pridobljena temeljna kvalifikacija za voznika (koda 95),
izpit in izkušnje z delom s hidravličnim dvigalom.
Prijavijo se lahko tudi kandidati, ki še nimajo kode 95 ali izpita za hidravlični žerjav v kolikor imajo interes, da to pridobijo. Nudimo možnost usposabljanja na delovnem mestu.

PONUJAMO

korekten odnos,
delovni čas od ponedeljka do petka, praviloma od 7.00 do 15.00 ure,
zaposlitev v stabilnem in rastočem podjetju, ki je prisotno na širšem območju Slovenije,
zaposlitev za določen čas s kasnejšo možnostjo zaposlitve za nedoločen čas,
možnost izobraževanja in kariernega razvoja,
možnost dodatnega nagrajevanja,
razgibano, dinamično delovno okolje,
delo v izkušenem, prijaznem in energičnem kolektivu,
povračilo za prehrano 7,96 EUR za vsak delovni dan ter 0,21 EUR/km za prihod na delo,
praznično obdarovanje otrok zaposlenih,
zagotovljen parkirni prostor za zaposlene.
Delovno mesto
Prijava na delovno mesto
Prijave se zbirajo do 21.4.2024 po pošti na naslov: SAM d.o.o. Domžale, kadrovska služba, Preserska cesta 1, 1235 Radomlje

Jobs nach Stadt Sortieren nach

Jobs nach Region Sortieren nach

Stellenangebote nach Spezialitäten
Jetzt anwenden