Job-Informationen
Finansists
InternetJobs Windau, Litauen 20 Tage Vor

Überblick
Auftragstyp: Vollzeit
Dauer:
Gehaltsspanne: € nach Vereinbarung - pro Monat
Vakanz des Bereichs: Buchhaltung
für Spezialisten: Unternehmensfinanzierung
Eingestellt: 2024-04-09
PLZ:
Bedarf
Mindest Bildung: Universitäts-
Mindesterfahrung: 3 Jahre
Geschlecht: Macht nichts
Lebensalter: Von - Bis
Arbeitsvisum: Biometrischer Pass
Auftragsstatus
Starten Publishing: 2024-04-09
Stop-Publishing: 2024-10-09
Freie Plätze: 1
Treffer: 84
Weitere Aktionen: Send me Resume

Arbeitgeberkontakte sind nur für autorisierte Benutzer verfügbar: Einloggen & Registrieren

Arbeitgeberinformationen InternetJobs Windau, Litauen
Land: Litauen
Bezeichnung

Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestāde “Ventspils domes administrācija” (turpmāk – Ventspils domes administrācija) aicina pieteikties uz Finanšu nodaļas vecākā finansista (-es) amatu (darba līgums uz nenoteiktu laiku):

Galvenie darba pienākumi:

1. piedalīties Ventspils valstspilsētas pašvaldības kārtējā gada un vidēja termiņa budžeta veidošanā;
2. kontrolēt budžeta līdzekļu mērķtiecīgu izmantošanu, atbilstoši Ventspils valstspilsētas domes lēmumiem, rīkojumiem un komisiju ieteikumiem;
3. apkopot budžeta izdevumu daļas darbam nepieciešamo analītisko informāciju un piedalīties budžeta izpildes analīzē;
4. gatavot materiālus izskatīšanai komisijās, komitejās un sanāksmēs;
5. sniegt konsultācijas pašvaldības struktūrvienībām savas kompetences un pienākumu ietvaros;
6. sekot līdz izmaiņām normatīvajos aktos, kas ietekmē pārraugāmo pašvaldības darbības finanses, un informēt nodaļas vadību par šādām izmaiņām.

Kompetences prasības:

1. vēlams maģistra grāds ekonomikā vai finanšu vadībā;
2. vēlama iepriekšēja darba pieredze finanšu vadības vai grāmatvedības jomā;
3. teicamas prasmes darbā ar informācijas un komunikācijas tehnoloģijām (Windows vide, īpaši Excel, u.c.);
4. spēja patstāvīgi organizēt darbu, risināt problēmas, argumentēt savu viedokli un uzņemties atbildību, noturība stresa situācijās un darbs komandā;
5. elastīga, radoša un mērķtiecīga pieeja darbam;
6. orientēšanās nozares likumdošanā, noteikumos un normatīvajos dokumentos;
7. valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī.

Mēs piedāvājam:

1. iespēju strādāt profesionālā un dinamiskā komandā labos darba apstākļos;
2. individuālās izaugsmes, attīstības un apmācību iespējas;
3. konkurētspējīgu atlīdzību (1 500 – 1 700 EUR bruto mēnešalga) un sociālās garantijas;
4. veselības apdrošināšanu pēc nostrādātiem trim mēnešiem.

Dzīves un darba aprakstu (CV) un motivācijas vēstuli līdz 2024.gada 24.aprīlim, iesniegt Ventspils domes administrācijas Personāla nodaļā, sūtot elektroniski: personals@ventspils.lv vai iesniedzot personīgi Ventspils domes administrācijas Personāla nodaļā 44.kabinetā (darba laiks: pirmdienas 08:00-18:00, otrdienas-ceturtdienas 08:00-17:00, piektdienas 08:00-16:00, pusdienas pārtraukumi 12:00-13:00). Uzziņas pa tālruņiem 636 01112; 636 01143.

Pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši normatīvajiem aktiem nodarbinātības jomā. Personas datu apstrādes pārzinis ir Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestāde “Ventspils domes administrācija” Jūras ielā 36, Ventspilī, LV-3601, tālr.+371 63601100.

Papildu informāciju par personas datu apstrādi var iegūt: Privātuma politika - Ventspils .

Jobs nach Stadt Sortieren nach

Jobs nach Region Sortieren nach

Stellenangebote nach Spezialitäten
Jetzt anwenden