Job-Informationen
Technik / technička energetických zařízení
InternetJobs Saaz, Aussiger Region, Tschechien 10 Tage Vor

Überblick
Auftragstyp: Vollzeit
Dauer:
Gehaltsspanne: Kč nach Vereinbarung - pro Monat
Vakanz des Bereichs: Techniker
für Spezialisten: Elektrotechniker
Eingestellt: 2024-04-23
PLZ:
Bedarf
Mindest Bildung: Hochschule
Mindesterfahrung: 2 Jahre
Geschlecht: Macht nichts
Lebensalter: Von - Bis
Arbeitsvisum: EU-Pass
Auftragsstatus
Starten Publishing: 2024-04-23
Stop-Publishing: 2024-10-23
Freie Plätze: 2
Treffer: 38
Weitere Aktionen: Send me Resume

Arbeitgeberkontakte sind nur für autorisierte Benutzer verfügbar: Einloggen & Registrieren

Land: Tschechien
Region: Aussiger Region
Bezeichnung

Náplň práce: Obsluha kotlů a pomocných zařízení - řízení a kontrola, celková zodpovědnost za provoz. Organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, aby docházelo k efektivnímu provozu. Práce v provozu - preventivní kontrola, spolupráce na odstraňování závad a poruch. Provádění obsluhy odstruskování, odpopelnění, přejímka paliv. Místo výkonu práce Žatec 3149, 438 01 Žatec Požadujeme: Dokončené SOU/SŠ technického zaměření nebo odpovídající praxi. Orientace v energetických zařízení výhodou. Topičský průkaz výhodou, není však podmínkou, zajistíme zaškolení. Samostatnost a technické myšlení. Ochota pracovat ve směnném provozu. Dobrý zdravotní stav. Zájemci/zájemkyně doručí životopis v českém jazyce na adresu Žatecká teplárenská a.s., Žatec 3149, 438 01 Žatec nebo na emailovou adresu E-mail nejpozději do 10.05.2024. Bližší informace podá vedoucí výroby p. Vladimír Vančura tel. 60*****25 pouze v pracovních dnech od 7:00 - 15:00. Nabízíme: Nástupní plat 25.000kč - 30.000kč dle odbornosti. Po zaškolení možnost získání topičského průkazu III. třídy Možnost získání řidičského oprávnění sk. C a oprávnění řízení kolových nakladačů. Možnost získání oprávnění tlakových nádob a obsluhu plynových zařízení. Možností získání oprávnění jeřábnický a vazačský průkaz. Přátelské pracovní prostředí. Nástup možný IHNED Benefity: 5 týdnů dovolené Penzijní připojištění Příspěvek na dovolenou Stravenkový paušál Možnost očkování

Jobs nach Stadt Sortieren nach

Jobs nach Region Sortieren nach

Stellenangebote nach Spezialitäten
Jetzt anwenden