Job-Informationen
pomocnik szklarza montażysty
InternetJobs Kraśnik, Woiwodschaft Lublin, Polen 7 Tage Vor

Überblick
Auftragstyp: Vollzeit
Dauer:
Gehaltsspanne: zł 5000 - pro Monat
Vakanz des Bereichs: Hilfsarbeiter
für Spezialisten: Arbeiter
Eingestellt: 2024-06-15
PLZ:
Bedarf
Mindest Bildung: Gymnasium
Mindesterfahrung: Weniger als 1 Jahr
Geschlecht: Macht nichts
Lebensalter: Von - Bis
Arbeitsvisum: Biometrischer Pass
Auftragsstatus
Starten Publishing: 2024-06-15
Stop-Publishing: 2024-11-15
Freie Plätze: 1
Treffer: 475
Weitere Aktionen: Ruf mich an

Arbeitgeberkontakte sind nur für autorisierte Benutzer verfügbar: Einloggen & Registrieren

Land: Polen
Bezeichnung

Firma Szkiełko w Kraśniku poszukuje pracownika na stanowisko

pomocnik szklarza montażysty.

Oferujemy:

-pracę jednozmianową 8-16 w firmie o ugruntowanej pozycji -na rynku od 25 lat,

-atrakcyjne wynagrodzenie 20-25zł na rękę w zależności od umiejętności

-umowę o pracę pół etatu podstawę plus premie za szybką efektywną pracę oraz samodzielność,

brak reklamacji,

-możliwość rozwoju,

-zapewniamy fajną atmosferę oraz kawę i herbatę.

Zakres obowiązków:

-obsługa maszyn szklarskich/szlifowanie, wiercenie / -cięcie szkła i luster/analiza tafli jak najmniejszy odpad/

-mycie i pakowanie, załadunek ,rozładunek

-montaż gotowych elementów u klienta/kabiny,

panele szklane, lustra, balustrady/

-dbanie o stanowisko pracy i narzędzia.

Wymagania:

-doświadczenie w pracy przy szkle minimum rok lub szkolenie - umowa szkoleniowa

-sumienność

-atrakcyjne wynagrodzenie 20-25 zł na rękę w zależności od umiejętności

-umowę o pracę podstawę plus premie za szybką efektywną pracę oraz samodzielnosć, brak reklamacji,

-możliwość rozwoju, -zapewniamy fajną atmosferę oraz kawę i herbatę.

-obsługa maszyn szklarskich

-cięcie szkła i luster/analiza tafli jak najmniejszy odpad/

-mycie i pakowanie,załadunek ,rozładunek

-montaż gotowych elementów u klienta/kabiny, panele szklane,lustra,balustrady/

Wymagania:

-doświadczenie

-sumienność

-odpowiedzialność

-prawo jazdy

-umiejętność czytania rys. technicznego

-gotowość do nadgodzin max do 2-3 godzin przy pracy w terenie, przeważnie praca system 8 godzin.

-gotowość pracownika do pracy bez używek tolerujemy palenie tytoniu, (przeprowadzamy niezapowiedziane kontrole trzeźwości na budowie i zakładzie).

Jobs nach Stadt Sortieren nach

Jobs nach Region Sortieren nach

Stellenangebote nach Spezialitäten
Jetzt anwenden