Job-Informationen
Pizzer
InternetJobs Năvodari, Konstanza, Rumänien 9 Tage Vor

Überblick
Auftragstyp: Vollzeit
Dauer:
Gehaltsspanne: Lei 2000 - 2500 pro Monat
Vakanz des Bereichs: Köche
für Spezialisten: Restaurants
Eingestellt: 2024-06-17
PLZ:
Bedarf
Mindest Bildung: Hochschule
Mindesterfahrung: 2 Jahre
Geschlecht: Macht nichts
Lebensalter: Von - Bis
Arbeitsvisum: Biometrischer Pass
Auftragsstatus
Starten Publishing: 2024-06-17
Stop-Publishing: 2024-12-17
Freie Plätze: 1
Treffer: 101
Weitere Aktionen: Ruf mich an

Arbeitgeberkontakte sind nur für autorisierte Benutzer verfügbar: Einloggen & Registrieren

Share on Google+ Friend Feed Share on Blog Linkedid MySpace Twitter Yahoo Share on Digg Share on facebook
Land: Rumänien
Region: Konstanza
Bezeichnung

Responsabilități:

Utilizarea cuptoarelor și echipamentelor specifice în mod corespunzător.

Asigurarea calității ingredientelor și a produsului final.

Menținerea curățeniei și igienei în bucătărie.

Colaborarea cu restul echipei pentru a asigura un flux eficient în bucătărie.

Cerințe:

Experiență anterioară în prepararea pizzei (minim 1 an).

Abilitatea de a lucra rapid și eficient în momentele de vârf.

Cunoștințe despre manipularea corectă a aluatului și ingredientelor.

Atenție la detalii și pasiune pentru gătit.

Abilitatea de a lucra în echipă și bune capacități de comunicare.

Disponibilitate pentru lucru în ture, inclusiv seara și în weekend.

Oferim:

Libertate creativă în ceea ce privește structurarea meniului.

Mediu de lucru prietenos și profesionist.

Salariu competitiv și bonusuri bazate pe performanță.

Jobs nach Stadt Sortieren nach

Jobs nach Region Sortieren nach

Stellenangebote nach Spezialitäten
Jetzt anwenden