Job-Informationen
Samostatný účtovník

Überblick
Auftragstyp: Vollzeit
Dauer:
Gehaltsspanne: € nach Vereinbarung - pro Stunde
Vakanz des Bereichs: Buchhaltung
für Spezialisten: Cast Accounting
Eingestellt: 2024-06-19
PLZ:
Bedarf
Mindest Bildung: Universitäts-
Mindesterfahrung: 3 Jahre
Geschlecht: Macht nichts
Lebensalter: Von - Bis
Arbeitsvisum: Biometrischer Pass
Auftragsstatus
Starten Publishing: 2024-06-19
Stop-Publishing: 2024-12-19
Freie Plätze: 1
Treffer: 98
Weitere Aktionen: Ruf mich an

Arbeitgeberkontakte sind nur für autorisierte Benutzer verfügbar: Einloggen & Registrieren

Bezeichnung

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Kompletné spracovanie mzdovej agendy – spracovanie dochádzky od našich klientov, výpočet odvodov a daní z príjmov, vedenie mzdovej evidencie zamestnancov, spracovanie ročných zúčtovaní,

Komunikácia so Sociálnou poisťovňou, zdravotnými poisťovňami, daňovým úradom,

Spracovanie prihlásení a odhlásení zamestnancov podľa požiadaviek klientov a platnej legislatívy,

Spracovanie a vedenie podvojného účtovníctva spoločností, účtovných záznamov a finančných výkazov, príprava mesačných, štvrťročných a ročných finančných výkazov, overovanie a spracovanie faktúr a iných účtovných dokumentov, spracovanie daňových priznaní a súvisiacich dokumentov.

Komunikácia s klientmi a iné administratívne činnosti súvisiace s vedením účtovníctva.

Možnosť práce v stabilnej spoločnosti s pozitívnou firemnou kultúrou,
V prípade potreby flexibilný pracovný čas,
Možnosť profesionálneho a osobnostného rastu prostredníctvom školení a vzdelávacích programov,
Príležitosť pracovať a rásť v skúsenom tíme a pod supervíziou daňového poradcu,
Priateľský a podporujúci tím s príjemnou atmosférou v práci,
Možnosť zúčastňovať sa na rôznych teambuildingových a firemných akciách.
Predpokladaný termín ukončenia výberového konania
30.6.2024 (ostáva ešte 11 dní)
Požiadavky na zamestnanca
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
Vzdelanie v odbore
ekonomické, právne, personálne, obchodné Znalosť a orientácia v daňových a mzdových právnych predpisoch pre samostatnú prácu účtovníka a mzdára
Jazykové znalosti
Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)
Ostatné znalosti
OMEGA - Pokročilý
KROS Olymp - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Mierne pokročilý
Fakturácia - Mierne pokročilý
Vodičský preukaz
A
Počet rokov praxe
3
Spoľahlivý, precízny a zodpovedný člen tímu, ktorý sa postará o účtovné a daňové záležitosti našich klientov,
Skúseného a lojálneho človeka, ktorý ovláda podvojné účtovníctvo, mzdy a personalistku na pokročilej úrovni,
Kultivovaný prejav a príjemné vystupovanie určite oceníme,
Analytické a organizačné schopnosti považujeme v tejto profesii za samozrejmosť,
Veľmi nám záleží na dobrom kolektíve a preto nekonfliktnosť, dôveryhodnosť a tímová práca sú pre nás veľmi dôležité osobnostné predpoklady.
EKONOM-CENTER je profesionálny dodávateľ účtovníctva, daňového a podnikateľského poradenstva. Našim klientom poskytujeme veľmi praktické a hodnotné poradenstvo a služby, základom ktorých je naša viac ako dvadsaťpäťročná tradícia a prax v účtovníctve ako aj vlastná podnikateľská činnosť. Pre našich klientov sme spoľahlivým partnerom v podnikaní, záleží nám na ich biznise, preto sa snažíme v maximálnej možnej miere odbremeniť ich od byrokracie a zbytočnej administratívy.
Spoločnosť poskytuje kvalitné spracovanie a vedenie kompletnej účtovnej a mzdovej agendy a pestrý ekonomický a daňový prehľad a poradenstvo. Tím spoločnosti tvorí sedem kvalifikovaných pracovníčok s dlhoročnými skúsenosťami a profesionálnym prístupom.
Počet zamestnancov
5-9 zamestnancov

Jobs nach Stadt Sortieren nach

Jobs nach Region Sortieren nach

Stellenangebote nach Spezialitäten
Jetzt anwenden