Job-Informationen
Operator CNC - tokarki, frezarki

Überblick
Auftragstyp: Vollzeit
Dauer:
Gehaltsspanne: zł 4500 - 5500 pro Monat
Vakanz des Bereichs: Betreiber
für Spezialisten: Maschinenbediener
Eingestellt: 2024-08-15
PLZ:
Bedarf
Mindest Bildung: Hochschule
Mindesterfahrung: 1 Jahr
Geschlecht: Macht nichts
Lebensalter: Von - Bis
Arbeitsvisum: Biometrischer Pass
Auftragsstatus
Starten Publishing: 2024-08-15
Stop-Publishing: 2025-02-15
Freie Plätze: 5
Treffer: 661
Weitere Aktionen: Ruf mich an

Arbeitgeberkontakte sind nur für autorisierte Benutzer verfügbar: Einloggen & Registrieren

Bezeichnung

Miejsce pracy: Nowa Dęba

Zakres obowiązków:

obsługa maszyn CNC – ustawianie, mocowanie narzędzi, bieżące kontrole pracy maszyny, pomiar narzędzi oraz detalu przed obróbką

przygotowywanie / pisanie programów

sprawdzanie wymiarów wytwarzanych elementów i wykonywanie korekty błędów

zgłaszanie defektów w maszynach i produktach

dbanie o stan techniczny maszyn, narzędzi i przyrządów

przestrzegania instrukcji oraz procedur produkcyjnych

praca w systemie 3 zmianowym

Oczekiwania wobec Kandydatów:

znajomość rysunku technicznego

doświadczenie w pracy i obsłudze maszyn CNC (tokarka, frezarka lub krawędziarka)

mile widziana znajomość sterowania

znajomość narzędzi do obróbki skrawaniem,

umiejętność posługiwania się podstawowymi przyrządami pomiarowymi,

samodzielność, rzetelność, dokładność, cierpliwość, odpowiedzialność.

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Możliwości rozwoju i zdobycia doświadczenia

Dobrą atmosferę pracy

ubezpieczenia grupowe na atrakcyjnych warunkach

benefity świąteczne

Jobs nach Stadt Sortieren nach

Jobs nach Region Sortieren nach

Stellenangebote nach Spezialitäten
Jetzt anwenden