Job-Informationen
Werkvoorbereider / kantbankprogrammeur
InternetJobs Staphorst, Overijssel, Niederlande 153 Tage Vor

Überblick
Auftragstyp: Vollzeit
Dauer:
Gehaltsspanne: € nach Vereinbarung - pro Stunde
Stellenangebot im Bereich: Betreiber
für Spezialisten: Maschinenbediener
Eingestellt: 2026-01-13
PLZ:
Bedarf
Mindest Bildung: Hochschule
Mindesterfahrung: 1 Jahr
Geschlecht: Macht nichts
Lebensalter: Von - Bis
Arbeitsvisum: EU-Pass
Auftragsstatus
Starten Publishing: 2026-01-13
Stop-Publishing: 2026-07-13
Freie Plätze: 1
Treffer: 812
Weitere Aktionen: Send me Resume

Arbeitgeberkontakte sind nur für autorisierte Benutzer verfügbar: Einloggen & Registrieren

Share on Google+ Friend Feed Share on Blog Linkedid MySpace Twitter Yahoo Share on Digg Share on facebook
Land: Niederlande
Region: Overijssel
Bezeichnung

Wil jij doorgroeien vanuit de productie naar de functie van werkvoorbereider? Dan biedt deze vacature jou een mooie kans!

Bij het voorbereiden van orders is kennis van de praktijk ideaal. Heb je ervaring als kanter/zetter en wil je meer betrokken zijn bij de werkvoorbereiding, kom dan zeker kennismaken. In deze functie kun je starten zonder ervaring ‘op kantoor’. Praktijkervaring als kanter/zetter is het belangrijkste. Natuurlijk is het mooi meegenomen als je al wat kennis hebt van programmeren, maar dit is geen eis. Er zijn voldoende ervaren collega’s om je in het werk op te leiden.

Taken
Je start in deze functie met het offline programmeren van kantbanken. Hiervoor werk je in het team van werkvoorbereiders en je werkt direct samen met de voorman van de Buigerij, die ook programmeert. Je werkt met geavanceerde software van LVD (Cadman-B). Offertes en orders met zetwerk worden door jou beoordeeld op maakbaarheid door middel van een simulatie in Cadman-B. Deze simulatie wordt daarna omgezet in een productieprogramma, die gebruikt wordt bij het maken van de order. Je maakt keuzes in te gebruiken gereedschappen en zetvolgordes en zorgt voor de bijbehorende werktekeningen voor de afdeling Buigerij.

Naast deze taken kun je starten met het voorbereiden van eenvoudige orders voor snij- en zetwerk voor de productie. Dit doe je ter ondersteuning van de senior werkvoorbereiders. Ook kun je tekenwerk uitvoeren, waarmee je bijvoorbeeld insnedes verwerkt die voortkomen uit de simulaties. Door deze verschillende taken leg je een goede basis om verder door te groeien als werkvoorbereider.

Team
Je komt te werken in het Bedrijfsbureau van Dulasta, op kantoor. Een team met 8 gemotiveerde collega’s die goede samenwerking belangrijk vinden. Zij werken al geruime tijd bij Dulasta, hebben goede kennis van de processen en producten, en dragen kun kennis en kunde graag over aan een junior die het team komt versterken met waardevolle praktijkervaring in kanten/zetten.

Solliciteren

Je kunt solliciteren met of zonder CV. Alleen een korte toelichting, waarin je omschrijft welke praktijkervaring je hebt, is voldoende. Appen, bellen of mailen naar Hendrikje mag ook!

Wat wij bieden
Doorgroeien op MBO-4 niveau
Goed salaris, conform ervaringsniveau en markt
Afwisselend werk
Gemotiveerd team
Wat wij vragen
Opleiding op MBO-3 niveau
Ervaring als kanter/zetter
Ervaring met 3D tekenen is gewenst
Secuur en zorgvuldig werken




Jobs nach Stadt Sortieren nach

Jobs nach Region Sortieren nach

Stellenangebote nach Spezialitäten
Jetzt anwenden