Información del trabajo
Magazynier / Kompletacja podzespołów
InternetJobs Świdnik, Voivodato de Lublin, Polonia 155 Días Hace

Vista General
Tipo de empleo: Tiempo Completo
Duración:
Rango salarial del empleo: zł por acuerdo - Por Mes
Vacantes del campo: Almacenamiento
para especialistas: Aceptar entrega
Publicado: 2023-11-24
Código postal:
Requerimientos
Educación mínima: Escuela de secundaria
Experiencia mínima: Sin experiencia
Género: No importa
Edad: De - A
Visa de trabajo: Pasaporte biométrico
Estado del trabajo
Iniciar publicación: 2023-11-24
Para la publicación: 2024-05-24
Lugares libres: 3
Número de visitas: 273
Próximos pasos: Una llamada

Los contactos del empleador solo están disponibles para usuarios autorizados: Inicio de sesión & Registrar

País: Polonia
Descripción

TEMARED jest producentem wielofunkcyjnych przyczep bagażowych oraz przyczep specjalistycznych do przewozu samochodów, pojazdów budowlanych, motocykli, quadów oraz łodzi. Firma produkuje ponad 50 000 przyczep rocznie, które sprzedawane są w ponad 250 punktach w 47 krajach. W 2023 roku firma po raz czwarty otrzymała nagrodę Diament Forbes dla najdynamiczniej rozwijających się polskich firm. Grupa TEMARED należy do grona największych pracodawców w województwie lubelskim zatrudniając ponad 500 wykwalifikowanych specjalistów.

W związku z rozwojem działalności aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko- Magazyniera

Twój zakres obowiązków:

Kompletacja podzespołów przyczep samochodowych zgodnie z zapotrzebowaniem produkcyjnym.

Wydawanie materiałów na podstawie dokumentacji magazynowej oraz systemu WMS.

Rozmieszczanie materiałów zgodnie z istniejącymi standardami.

Przyjęcie oraz weryfikacja jakościowa i ilościowa materiałów na podstawie dokumentów.

Obsługa skanera.

Nasze wymagania:

Gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym (6-14, 14-22).

Dokładność przy procesie kompletacji oraz rozmieszczania produktów na hali magazynowej.

Mile widziane:

Doświadczenie na podanym stanowisku.

Umiejętność posługiwania się skanerem.

Uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych.

Oferujemy:

Wsparcie zespołu w procesie wdrożenia do pracy.

Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.

Możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji- szkolenia UDT oraz awansu w strukturach firmy.

Benefity: karta sportowa, karta medyczna, ubezpieczenie grupowe.

Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Trabajo por ciudad Ordenar por

Empleos por región Ordenar por

Vacantes por Especialidades
Contabilidad, finanzas y auditoría (147)Actividades administrativas (159)Agentes, correos (81)Agricultura (74)Arquitectura (15)Auto, transporte, camiones (332)Bancos, becas, empresa de inversión (12)Atención de jubilación (299)Servicios de limpieza (573)Calculadora, Programación (41)Construcción (741)Consulta (15)Cocina (380)Cultura (1)Diseño (40)Controladores (454)Energía, electricistas (218)Ingeniería (57)Muebles, instalación, reparación (53)Gobernadores y jardines (29)Estilistas y maquilladores (84)Hoteles (113)Servicios comunales (26)Recursos humanos (24)Seguros (7)Informar a las tecnologías basadas en Internet (32)Jurisprudencia (13)Artesanos (273)Ajardinar (30)Logistica (61)Mantenimiento del edificio (15)Manejo (118)Medios: prensa, radio, TV (1)Medicina y Farmacia (249)Diversidades (157)Educación, cuidado de niños (97)Trabajar en un tiempo (6)Operadores (173)Pintor (2)Policía, Ejército (3)Imprimir (8)Publicidad, marketing (35)Suministro (15)Producción (615)Protección (21)Servicios públicos (0)Editar (0)Bienes Raíces (41)Reparación de equipos (11)Restaurantes (371)Comercio minorista (305)Ciencia y Educación (26)Secretaría (27)Seguridad (9)Centros de servicio (70)Industria del entretenimiento (29)Cantantes, músicos y artistas (1)SPA, salones de belleza (184)Cultura física y deportes (10)Almacenamiento (365)Trabajo para estudiantes (5)Sastres y puntadas (74)Maestros, educadores (25)Técnicos (271)Telecomunicaciones (35)Tours y excursiones (12)Comercio mayorista, ventas (57)Traductores, lingüistas (7)Trabajar en casa (148)
Aplica ya