Información del trabajo
Elektryk w zakładzie produkcyjnym bez SEP
InternetJobs Chorzów, Voivodato de Silesia, Polonia 155 Días Hace

Vista General
Tipo de empleo: Tiempo Completo
Duración:
Rango salarial del empleo: zł 30 - por hora
Vacantes del campo: Energía, electricistas
para especialistas: Instalación eléctrica
Publicado: 2023-11-24
Código postal:
Requerimientos
Educación mínima: Universidad
Experiencia mínima: 1 año
Género: Hombre
Edad: De - A
Visa de trabajo: Pasaporte biométrico
Estado del trabajo
Iniciar publicación: 2023-11-24
Para la publicación: 2024-05-24
Lugares libres: 6
Número de visitas: 210
Próximos pasos: Una llamada

Los contactos del empleador solo están disponibles para usuarios autorizados: Inicio de sesión & Registrar

País: Polonia
Descripción

SGP Group Sp. z o.o. od 2006 roku jest największym liderem w sektorze outsourcingu w Polsce. Wspomagamy przedsiębiorców w zadaniach usług selekcji, sortowania, naprawy komponentów oraz wyrobów gotowych. Rekrutujemy i szkolimy pracowników w każdej dziedzinie gospodarki.

Możesz nam zaufać - zawsze kierujemy się zasadą, by dążyć do jak najlepszej jakości.

Dla naszego Klienta - Lidera w branży kolejowej obecnie poszukujemy: Elektryka.

Miejsce pracy: Chorzów

Naszym Zleceniobiorcom zapewniamy:

umowę zlecenie z opłaconymi składkami (odkładasz na emeryturę),

stawkę 32 zł brutto godz., od 2 miesiąca 35 zł brutto godz.,

pracę w pełnym wymiarze godzin 3 zmiany od poniedziałku do piątku,

możliwość wypracowania nadgodzin,

możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,

codzienne wsparcie przełożonego i współpracowników,

stałą współpracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

bonus za polecenie pracownika do SGP - 400 zł brutto!

Zakres zadań:

montaż z zakresu prac elektrycznych min. montaże wiązek, montaż urządzeń elektrycznych, zarabianie połączeń elektrycznych (zaciskanie i ekranowanie tj. wtyczki, piny, końcówki).

Oczekiwania wobec kandydatów:

doświadczenie zawodowe jako elektryk.

zdolności manualne,

znajomość rysunku technicznego,

umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami ręcznymi (wkrętarka, nitownica, zaciskarka oraz mile widziana umiejętność obsługi multimetru cyfrowego),

umiejętność odczytywania danych z przyrządów pomiarowych (mikrometr)

Mile widziane:

uprawnienia do obsługi suwnicy sterowanej z poziomu „0”, hakowy.

Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Trabajo por ciudad Ordenar por

Empleos por región Ordenar por

Vacantes por Especialidades
Contabilidad, finanzas y auditoría (147)Actividades administrativas (159)Agentes, correos (81)Agricultura (74)Arquitectura (15)Auto, transporte, camiones (333)Bancos, becas, empresa de inversión (12)Atención de jubilación (299)Servicios de limpieza (573)Calculadora, Programación (41)Construcción (741)Consulta (15)Cocina (380)Cultura (1)Diseño (40)Controladores (455)Energía, electricistas (218)Ingeniería (57)Muebles, instalación, reparación (53)Gobernadores y jardines (29)Estilistas y maquilladores (84)Hoteles (113)Servicios comunales (26)Recursos humanos (24)Seguros (7)Informar a las tecnologías basadas en Internet (32)Jurisprudencia (13)Artesanos (273)Ajardinar (30)Logistica (61)Mantenimiento del edificio (15)Manejo (118)Medios: prensa, radio, TV (1)Medicina y Farmacia (249)Diversidades (157)Educación, cuidado de niños (97)Trabajar en un tiempo (6)Operadores (173)Pintor (2)Policía, Ejército (3)Imprimir (8)Publicidad, marketing (35)Suministro (15)Producción (615)Protección (21)Servicios públicos (0)Editar (0)Bienes Raíces (41)Reparación de equipos (11)Restaurantes (371)Comercio minorista (305)Ciencia y Educación (26)Secretaría (27)Seguridad (9)Centros de servicio (70)Industria del entretenimiento (29)Cantantes, músicos y artistas (1)SPA, salones de belleza (184)Cultura física y deportes (10)Almacenamiento (365)Trabajo para estudiantes (5)Sastres y puntadas (74)Maestros, educadores (25)Técnicos (271)Telecomunicaciones (35)Tours y excursiones (12)Comercio mayorista, ventas (57)Traductores, lingüistas (7)Trabajar en casa (148)
Aplica ya