Informacje o ofercie
Trädgårdsarbetare / Fastighetsskötare
InternetJobs Ronneby, Szwecja 30 Dni temu

Przegląd
Typ oferty: Pełny etat
Czas trwania umowy:
Zakres wynagrodzeń: € po uzgodnieniu - na godzinę
Wakat w polu: Guwernantki i ogrodnicy
dla specjalistów: Dbanie o osobisty spisek
Opublikowano: 2024-03-28
Kod pocztowy:
Wymagania
Minimalne wykształcenie: Liceum
Minimalne doświadczenie zawodowe: Krócej niż 1 rok
Płeć: Nie ma znaczenia
Wiek: Od - Do
Wiza robocza: Paszport UE
Status oferty
Rozpoczęcie publikacji: 2024-03-28
Zakończenie publikacji: 2024-09-28
Wolne wakaty: 3
Liczba wyświetleń: 115
Następne kroki: Send me Resume

Kontakty pracodawców są dostępne tylko dla uprawnionych użytkowników: Logowanie & Rejestracja

Informacje o pracodawcy InternetJobs Ronneby, Szwecja
Kraj: Szwecja
Opis

Om jobbet
Humankapitalet Blekinge är ett serviceföretag som jobbar med städ/trädgård och fastighetsskötsel, vi är verksamma över hela Blekinge med kontor i Ronneby.

Vill du ha ett jobb med varierande arbetsuppgifter?

Vill du dessutom ingå i ett lättsamt och professionellt team med hög servicegrad gentemot våra kunder?

Då är du kanske vår nya kollega under sommarsäsongen 2024.

Anställnings start maj 2024!!

Arbetsuppgifter:

I din roll kommer du att arbeta med Trädgårdsarbete/Fastighetsskötsel

Det kan innebära uppgifter som bl.a.

- Häckklippning

- Gräsklippning

- Ogräsrensning

- Behjälplig vid övrigt fastighetsunderhåll

Kvalifikationer:

Vi ser gärna att du är praktisk lagd med hög arbetsmoral. För att fungera i rollen krävs det att du är självgående, ansvarstagande och har en känsla för service.

En stark merit är tidigare erfarenhet från trädgårdsskötsel eller liknande.

Då vi arbetar med maskindrivna trädgårdsredskap är det en fördel om du har maskinvana sen tidigare.

B-körkort är ett krav samt goda språkkunskaper i svenska i både tal och skrift.

I din ansökan vill vi att du bifogar CV och personligt brev.

Anställningen varar ca Maj-September

Praca według miasta Sortuj wg

Oferty pracy według regionu Sortuj wg

Wakaty według specjalności
Rachunkowość, finanse i audyt (147)Praca administracyjna (159)Agenci, kurierzy (81)Rolnictwo (74)Architektura (15)Automatyczny biznes (330)Banki, giełdy, firmy inwestycyjne (12)Opieka dla starszych emerytów (298)Cleaning Service, Czyszczenie (567)Komputer, programowanie (41)Budowa (735)Konsultowanie (15)Kucharze, piekarze (377)Kultura (1)Design (40)Kierowcy (451)Energia, elektryk (217)Inżynieria (56)Meble, montaż, naprawa (52)Guwernantki i ogrodnicy (29)Fryzjerzy i wizażyści (84)Hotel biznesowy (111)Usługi domowe i komunalne (26)Zarządzanie zasobami ludzkimi (24)Ubezpieczenie (7)Internetowe technologie informacyjne (32)Orzecznictwo (13)Złota rączka (269)Osiągnięcie (30)Logistyka (61)Zarządzanie budynkiem (15)Zarządzanie (118)Media: prasa, radio, telewizja (1)Medycyna i farmaceutyka (248)Różne (156)Rodzicielstwo, opieka nad dziećmi (97)Jednorazowa praca (6)Operatorzy (173)Artyści (2)Policja, armia (3)Drukowanie (8)Reklama, marketing, PR (34)Dostawa (15)Produkcja (608)Bezpieczeństwo (21)Usługa publiczna (0)Wydawcy (0)Nieruchomości (40)Naprawa sprzętu (11)Restauracja biznesowa (370)Handel detaliczny (304)Nauka i edukacja (26)Sekretariat (27)Bezpieczeństwo (9)Centra usług (70)Przemysł rozrywkowy (29)Śpiewacy i muzycy (1)SPA, salony piękności (183)Wychowanie fizyczne i sport (10)Magazynowanie (363)Praca dla studentów (5)Krawcy i szwaczki (73)Nauczyciele, wychowawcy (25)Techniki (265)Komunikacja i telekomunikacja (33)Turystyka i wycieczki (12)Sprzedaż hurtowa i sprzedaż (55)Tłumacze, lingwiści (7)Praca w domu (148)