Informacje o ofercie
Automationstechniker (m/w) 80-100%
InternetJobs Ebikon, Lucerna, Szwajcaria 32 Dni temu

Przegląd
Typ oferty: Pełny etat
Czas trwania umowy:
Zakres wynagrodzeń: € po uzgodnieniu - miesięcznie
Wakat w polu: Techniki
dla specjalistów: Elektrotechnika
Opublikowano: 2024-06-02
Kod pocztowy:
Wymagania
Minimalne wykształcenie: College
Minimalne doświadczenie zawodowe: 2 lata
Płeć: Nie ma znaczenia
Wiek: Od - Do
Wiza robocza: Paszport UE
Status oferty
Rozpoczęcie publikacji: 2024-06-02
Zakończenie publikacji: 2024-12-02
Wolne wakaty: 1
Liczba wyświetleń: 162
Następne kroki: Zadzwoń do mnie

Kontakty pracodawców są dostępne tylko dla uprawnionych użytkowników: Logowanie & Rejestracja

Kraj: Szwajcaria
Region: Lucerna
Opis

Diese Position bietet Ihnen die Chance Ihr Wissen und Ihre Fähigkeiten in der industriellen Automation bei einem führenden Unternehmen einzubringen. Unser Auftraggeber, seit über 50 Jahren spezialisiert auf Automation und Elektrogesamtlösungen, sucht einen engagierten Automationstechniker. In dieser spannenden Rolle unterstützen Sie Projekte, programmieren Automatisierungssysteme und entwickeln Prozesssteuerungskonzepte. Profitieren Sie von vielfältigen Weiterbildungs- und Entwicklungsmöglichkeiten, attraktiven Anstellungsbedingungen und einem modernen Arbeitsplatz.
Aufgaben
- Unterstützung bei Projekten im Lebensmittelbereich
- Programmierung von SPS- und HMI-Software
- Unterstützung bei der Konzeption und Planung von Prozesssteuerungssystemen
- Entwicklung verschiedener Lösungskonzepte
Profil
- Abgeschlossene elektrotechnische Ausbildung
- Weiterbildung auf Stufe FH oder HF von Vorteil
- Kenntnisse in der Anwendung von Siemens Simatic S7/TIA sowie SPS
- Engagierte und teamorientierte Arbeitsweise
- Verantwortungsbewusstsein sowie Eigenständigkeit zeichnen Sie aus
Wissenswertes
Unser Auftraggeber bietet Ihnen folgende Benefits:

- Weiterbildungs- und Entwicklungsmöglichkeiten
- Spannendes, abwechslungsreiches Tätigkeitsgebiet
- Möglichkeit auf Homeoffice und Teilzeitmodelle
- Attraktive Anstellungsbedingungen
- Moderner Arbeitsplatz

Praca według miasta Sortuj wg

Oferty pracy według regionu Sortuj wg

Wakaty według specjalności
Rachunkowość, finanse i audyt (148)Praca administracyjna (140)Agenci, kurierzy (74)Rolnictwo (73)Architektura (17)Automatyczny biznes (336)Banki, giełdy, firmy inwestycyjne (8)Opieka dla starszych emerytów (283)Cleaning Service, Czyszczenie (564)Komputer, programowanie (21)Budowa (796)Konsultowanie (9)Kucharze, piekarze (391)Kultura (1)Design (31)Kierowcy (407)Energia, elektryk (198)Inżynieria (57)Meble, montaż, naprawa (44)Guwernantki i ogrodnicy (43)Fryzjerzy i wizażyści (74)Hotel biznesowy (144)Usługi domowe i komunalne (14)Zarządzanie zasobami ludzkimi (12)Ubezpieczenie (7)Internetowe technologie informacyjne (23)Orzecznictwo (12)Złota rączka (280)Osiągnięcie (36)Logistyka (62)Zarządzanie budynkiem (9)Zarządzanie (74)Media: prasa, radio, telewizja (1)Medycyna i farmaceutyka (238)Różne (148)Rodzicielstwo, opieka nad dziećmi (91)Jednorazowa praca (2)Operatorzy (173)Artyści (2)Policja, armia (0)Drukowanie (8)Reklama, marketing, PR (29)Dostawa (9)Produkcja (611)Bezpieczeństwo (11)Usługa publiczna (0)Wydawcy (0)Nieruchomości (38)Naprawa sprzętu (9)Restauracja biznesowa (350)Handel detaliczny (263)Nauka i edukacja (18)Sekretariat (15)Bezpieczeństwo (5)Centra usług (85)Przemysł rozrywkowy (28)Śpiewacy i muzycy (2)SPA, salony piękności (184)Wychowanie fizyczne i sport (9)Magazynowanie (358)Praca dla studentów (4)Krawcy i szwaczki (62)Nauczyciele, wychowawcy (11)Techniki (293)Komunikacja i telekomunikacja (30)Turystyka i wycieczki (11)Sprzedaż hurtowa i sprzedaż (50)Tłumacze, lingwiści (7)Praca w domu (130)