Informacje o ofercie
Tekenaar
InternetJobs Oostkamp, Belgia 25 Dni temu

Przegląd
Typ oferty: Pełny etat
Czas trwania umowy:
Zakres wynagrodzeń: € po uzgodnieniu - miesięcznie
Wakat w polu: Design
dla specjalistów: Projekt projektowy
Opublikowano: 2024-06-07
Kod pocztowy:
Wymagania
Minimalne wykształcenie: Szkolnictwo wyższe
Minimalne doświadczenie zawodowe: 1 rok
Płeć: Nie ma znaczenia
Wiek: Od - Do
Wiza robocza: Paszport UE
Status oferty
Rozpoczęcie publikacji: 2024-06-07
Zakończenie publikacji: 2024-12-07
Wolne wakaty: 1
Liczba wyświetleń: 200
Następne kroki: Send me Resume

Kontakty pracodawców są dostępne tylko dla uprawnionych użytkowników: Logowanie & Rejestracja

Informacje o pracodawcy InternetJobs Oostkamp, Belgia
Kraj: Belgia
Opis

Functieomschrijving
GOOSSENS bv in OOSTKAMP is een 4de generatiebedrijf gespecialiseerd in de productie en montage van keukens en kasten voor projectbouw en particuliere klanten. Een ultramoderne, geautomatiseerde fabricatie alsook ervaren medewerkers liggen aan de basis van een continue groei. Ter versterking van ons team zoeken wij een tekenaar.

Na een grondige introductie zal je instaan voor het opmaken van ontwerpplannen voor keukens, badkamers, inbouwkasten, … Vervolgens zorg je voor een correcte uitwerking van technische tekeningen en productie- en projectplannen.

Profiel
bachelor of gelijkwaardig door ervaring
background in hout, interieurvormgeving, architectuur of bouw
basiskennis CAD-tekenen
sterk 3D-inzicht
klantvriendelijk

Jobgerelateerde competenties
Softwareprogramma’s gebruiken: CAD voor visualisatie
Technische gegevens, foto's, juridische elementen, ... verzamelen voor de realisatie van de plannen
Domein: Afwerking (elektriciteitskast, afsluiter, sanitaire uitrusting, ...)
Schema's, detailtekeningen en plannen van de projecten, installaties en inrichtingen opstellen of aanpassen volgens de normen en vereisten
Aanbod
zeer diverse en toonaangevende projecten
een jong team
een hypermodern bedrijf met continue investeringen (o.a. nieuwbouw in 2024)
een solide familiale onderneming in volle expansie
uitstekende loonvoorwaarden + voordelen + bouwverlof
Plaats tewerkstelling
GROUP GOOSSENS
NIJVERHEIDSSTRAAT 22 8020 OOSTKAMP

Praca według miasta Sortuj wg

Oferty pracy według regionu Sortuj wg

Wakaty według specjalności
Rachunkowość, finanse i audyt (147)Praca administracyjna (143)Agenci, kurierzy (75)Rolnictwo (74)Architektura (17)Automatyczny biznes (337)Banki, giełdy, firmy inwestycyjne (8)Opieka dla starszych emerytów (284)Cleaning Service, Czyszczenie (567)Komputer, programowanie (22)Budowa (789)Konsultowanie (10)Kucharze, piekarze (395)Kultura (1)Design (31)Kierowcy (412)Energia, elektryk (204)Inżynieria (57)Meble, montaż, naprawa (43)Guwernantki i ogrodnicy (43)Fryzjerzy i wizażyści (75)Hotel biznesowy (144)Usługi domowe i komunalne (14)Zarządzanie zasobami ludzkimi (12)Ubezpieczenie (7)Internetowe technologie informacyjne (22)Orzecznictwo (13)Złota rączka (278)Osiągnięcie (34)Logistyka (64)Zarządzanie budynkiem (9)Zarządzanie (77)Media: prasa, radio, telewizja (1)Medycyna i farmaceutyka (245)Różne (151)Rodzicielstwo, opieka nad dziećmi (91)Jednorazowa praca (3)Operatorzy (177)Artyści (2)Policja, armia (0)Drukowanie (8)Reklama, marketing, PR (30)Dostawa (9)Produkcja (616)Bezpieczeństwo (11)Usługa publiczna (0)Wydawcy (0)Nieruchomości (39)Naprawa sprzętu (9)Restauracja biznesowa (362)Handel detaliczny (270)Nauka i edukacja (19)Sekretariat (15)Bezpieczeństwo (5)Centra usług (86)Przemysł rozrywkowy (28)Śpiewacy i muzycy (2)SPA, salony piękności (182)Wychowanie fizyczne i sport (9)Magazynowanie (353)Praca dla studentów (4)Krawcy i szwaczki (62)Nauczyciele, wychowawcy (12)Techniki (296)Komunikacja i telekomunikacja (30)Turystyka i wycieczki (11)Sprzedaż hurtowa i sprzedaż (49)Tłumacze, lingwiści (7)Praca w domu (127)