Informacje o ofercie
Produktionsmitarbeiter (gn) Bereich Lebensmittel
InternetJobs Weißenhorn, Bawaria, Niemcy 146 Dni temu

Przegląd
Typ oferty: Pełny etat
Czas trwania umowy:
Zakres wynagrodzeń: € po uzgodnieniu - miesięcznie
Wakat w polu: Produkcja
dla specjalistów: Pracownicy produkcji
Opublikowano: 2023-12-10
Kod pocztowy:
Wymagania
Minimalne wykształcenie: Liceum
Minimalne doświadczenie zawodowe: Brak doświadczenia
Płeć: Nie ma znaczenia
Wiek: Od - Do
Wiza robocza: Paszport UE
Status oferty
Rozpoczęcie publikacji: 2023-12-10
Zakończenie publikacji: 2024-06-10
Wolne wakaty: 2
Liczba wyświetleń: 267
Następne kroki: Zadzwoń do mnie

Kontakty pracodawców są dostępne tylko dla uprawnionych użytkowników: Logowanie & Rejestracja

Kraj: Niemcy
Region: Bawaria
Opis

ab sofort in Vollzeit in 89264 Weißenhorn
Die Gi Group ist ein international agierender Personaldienstleister mit mehr als 500 Standorten in 40 Ländern.
Deine Aufgaben

● Du bedienst die Maschinen und Anlagen in der Backstube

● Du führst die Qualitätskontrollen durch

● Du bist verantwortlich für das verpacken der Brot- und Backwaren

● Du bereitest selbständig den Versand vor

Dein Profil

● Du bist motiviert, zuverlässig und flexiebel

● Dein Deutsch entspricht dem Sprachniveau B1

● Das Arbeiten im 3-Schichtsystem bereitet Dir Freude

● Du bist hilfsbereit, zuverlässig und ein absoluter Teamplayer

Unser Angebot

● Gemäß BAP-Tarifvertrag kannst Du mit Urlaubs- und Weihnachtsgeld rechnen

● Bei unserem Kunden kannst Du dich auf einen langfristigen Arbeitseinsatz in einem höchst familiären Umfeld freuen

● Freue Dich auf ein abwechslungsreiches Schichtsystem in Vollzeit

● Einen kompetenten Ansprechpartner durch unser Niederlassungsteam in Ulm steht dir zu

● Gute Übernahmechancen sind vorhanden

Praca według miasta Sortuj wg

Oferty pracy według regionu Sortuj wg

Wakaty według specjalności
Rachunkowość, finanse i audyt (148)Praca administracyjna (151)Agenci, kurierzy (79)Rolnictwo (70)Architektura (16)Automatyczny biznes (323)Banki, giełdy, firmy inwestycyjne (12)Opieka dla starszych emerytów (290)Cleaning Service, Czyszczenie (556)Komputer, programowanie (37)Budowa (707)Konsultowanie (15)Kucharze, piekarze (369)Kultura (1)Design (36)Kierowcy (437)Energia, elektryk (214)Inżynieria (56)Meble, montaż, naprawa (50)Guwernantki i ogrodnicy (31)Fryzjerzy i wizażyści (82)Hotel biznesowy (116)Usługi domowe i komunalne (23)Zarządzanie zasobami ludzkimi (24)Ubezpieczenie (7)Internetowe technologie informacyjne (29)Orzecznictwo (14)Złota rączka (261)Osiągnięcie (30)Logistyka (61)Zarządzanie budynkiem (15)Zarządzanie (119)Media: prasa, radio, telewizja (1)Medycyna i farmaceutyka (253)Różne (150)Rodzicielstwo, opieka nad dziećmi (96)Jednorazowa praca (6)Operatorzy (169)Artyści (2)Policja, armia (3)Drukowanie (8)Reklama, marketing, PR (34)Dostawa (16)Produkcja (593)Bezpieczeństwo (20)Usługa publiczna (0)Wydawcy (0)Nieruchomości (38)Naprawa sprzętu (11)Restauracja biznesowa (374)Handel detaliczny (304)Nauka i edukacja (23)Sekretariat (26)Bezpieczeństwo (9)Centra usług (70)Przemysł rozrywkowy (29)Śpiewacy i muzycy (1)SPA, salony piękności (178)Wychowanie fizyczne i sport (11)Magazynowanie (360)Praca dla studentów (4)Krawcy i szwaczki (68)Nauczyciele, wychowawcy (25)Techniki (271)Komunikacja i telekomunikacja (33)Turystyka i wycieczki (12)Sprzedaż hurtowa i sprzedaż (53)Tłumacze, lingwiści (7)Praca w domu (142)