Informacje o ofercie
Allround magazijnmedewerker
InternetJobs Tholen, Zelandia, Holandia 107 Dni temu

Przegląd
Typ oferty: Pełny etat
Czas trwania umowy:
Zakres wynagrodzeń: € po uzgodnieniu - miesięcznie
Wakat w polu: Magazynowanie
dla specjalistów: Odbiorca ładunku i bagażu
Opublikowano: 2024-01-16
Kod pocztowy:
Wymagania
Minimalne wykształcenie: Liceum
Minimalne doświadczenie zawodowe: Krócej niż 1 rok
Płeć: Nie ma znaczenia
Wiek: Od - Do
Wiza robocza: Paszport UE
Status oferty
Rozpoczęcie publikacji: 2024-01-16
Zakończenie publikacji: 2024-07-16
Wolne wakaty: 1
Liczba wyświetleń: 216
Następne kroki: Send me Resume

Kontakty pracodawców są dostępne tylko dla uprawnionych użytkowników: Logowanie & Rejestracja

Kraj: Holandia
Region: Zelandia
Opis

Functieomschrijving
In de regio van Zierikzee zijn wij op zoek naar een allround magazijnmedewerker. Jij krijgt veel verantwoordelijkheid binnen het magazijn. Het is belangrijk dat je al enige ervaring heeft binnen een magazijn. Daarnaast is het ook fijn als je ervaring heb op een heftruck maar kan je dat ook zeker geleerd worden.Wat ga je doen?Als allround magazijnmedewerker voor deze werkgever kom jij te werken voor een totaalinstallateur. De werkzaamheden in het magazijn bestaan het verzamelen en klaarmaken van alle benodigde materialen die de monteurs nodig hebben. Verder komen er regelmatig vrachtwagens nieuwe vracht brengen, deze ga jij lossen en verwerken in het magazijn. De binnenkomende goederen controleer jij op kwaliteit en kwantiteit en verwerk jij de administratie hiervan in het systeem.Het betreft een fulltime functie in de dagdienst. De werktijden zijn van 07:00 uur tot 16:00 uur of van 08:00 uur tot 17:00 uur.
Functie-eisen
Wat zijn de eisen van een Allround magazijnmedewerker?
Je beheerst de Nederlandse taal in woord en geschrift;
Je hebt ervaring in een magazijn of logistiek;
Mocht je nog geen ervaring hebben op een heftruck dan ben jij dat zeker bereid om dat te leren.

Arbeidsvoorwaarden
Wat ga je verdienen als Allround magazijnmedewerker?
Salaris kan oplopen op basis van ervaring naar €2.923,00 bruto per maand;
Reiskostenvergoeding;
Kans op een vaste aanstelling.

Praca według miasta Sortuj wg

Oferty pracy według regionu Sortuj wg

Wakaty według specjalności
Rachunkowość, finanse i audyt (149)Praca administracyjna (153)Agenci, kurierzy (78)Rolnictwo (70)Architektura (16)Automatyczny biznes (323)Banki, giełdy, firmy inwestycyjne (12)Opieka dla starszych emerytów (293)Cleaning Service, Czyszczenie (562)Komputer, programowanie (38)Budowa (722)Konsultowanie (15)Kucharze, piekarze (371)Kultura (1)Design (36)Kierowcy (440)Energia, elektryk (215)Inżynieria (56)Meble, montaż, naprawa (50)Guwernantki i ogrodnicy (30)Fryzjerzy i wizażyści (83)Hotel biznesowy (114)Usługi domowe i komunalne (23)Zarządzanie zasobami ludzkimi (24)Ubezpieczenie (7)Internetowe technologie informacyjne (30)Orzecznictwo (14)Złota rączka (263)Osiągnięcie (30)Logistyka (62)Zarządzanie budynkiem (15)Zarządzanie (118)Media: prasa, radio, telewizja (1)Medycyna i farmaceutyka (255)Różne (152)Rodzicielstwo, opieka nad dziećmi (97)Jednorazowa praca (6)Operatorzy (170)Artyści (2)Policja, armia (3)Drukowanie (8)Reklama, marketing, PR (35)Dostawa (16)Produkcja (601)Bezpieczeństwo (21)Usługa publiczna (0)Wydawcy (0)Nieruchomości (38)Naprawa sprzętu (11)Restauracja biznesowa (375)Handel detaliczny (305)Nauka i edukacja (24)Sekretariat (26)Bezpieczeństwo (9)Centra usług (71)Przemysł rozrywkowy (29)Śpiewacy i muzycy (1)SPA, salony piękności (182)Wychowanie fizyczne i sport (11)Magazynowanie (361)Praca dla studentów (4)Krawcy i szwaczki (69)Nauczyciele, wychowawcy (25)Techniki (271)Komunikacja i telekomunikacja (32)Turystyka i wycieczki (12)Sprzedaż hurtowa i sprzedaż (54)Tłumacze, lingwiści (7)Praca w domu (145)