Informacje o ofercie
Pre nášho klienta hľadáme skúseného a samostatného účtovníka!

Przegląd
Typ oferty: Pełny etat
Czas trwania umowy:
Zakres wynagrodzeń: € po uzgodnieniu - miesięcznie
dla specjalistów: Rachunkowość
Opublikowano: 2024-02-12
Kod pocztowy:
Wymagania
Minimalne wykształcenie: Szkolnictwo wyższe
Minimalne doświadczenie zawodowe: 1 rok
Płeć: Nie ma znaczenia
Wiek: Od - Do
Wiza robocza: Paszport biometryczny
Status oferty
Rozpoczęcie publikacji: 2024-02-12
Zakończenie publikacji: 2024-08-12
Wolne wakaty: 1
Liczba wyświetleń: 130
Następne kroki: Zadzwoń do mnie

Kontakty pracodawców są dostępne tylko dla uprawnionych użytkowników: Logowanie & Rejestracja

Opis

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
* Tvojou hlavnou zodpovednosťou bude samostatné vedenie a komplexné spracovanie účtovníctva v rámci firmy. Pracovný deň začína o 7:00 a môžeš sa venovať nasledujúcim úlohám:
* - Účtovanie prípadov v podvojnom účtovníctve,
* - Predkontácia účtovných dokladov,
* - Účtovanie a spracovanie DPH,
* - Kontrola dodávateľských faktúr, formálnej správnosti a sprievodných dokladov faktúr,
* - Kontrola a účtovanie odoslaných aj došlých faktúr,
* - Zaúčtovanie interných dokladov,
* - Uzávierka na mesačnej, kvartálnej a ročnej báze,
* - Príprava podkladov pre vypracovávanie audítorských a ratingových hodnotení,
* - Reporting nadriadenému,
* - Vypracovanie zostáv nákladov, záväzkov a pohľadávok,
* - Spracovávanie štatistických výkazov,
* - Komunikácia s kontrolnými a daňovými úradmi, audítormi a ostatnými inštitúciami.
* Na oddelení sa stretneš s kolegyňami účtovnými referentkami a tiež vedúcou oddelenia, ktorá je Tvojou priamo nadriadenou. Pracovná doba končí o 15:30.
* Ročná odmena v závislosti od hospodárskeho výsledku firmy,
* Sick days po odpracovaní 1 roka,
* Preplatenie masáže 2-krát mesačne,
* Odborné školenia a iné.
Požiadavky na zamestnanca
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
* Vzdelanie v oblasti ekonomiky, účtovníctva,
* 5 rokov skúseností s komplexným spracovaním účtovníctva,
* MS Office – pokročilý,
* Anglický alebo Nemecký jazyk na úrovni B2 – výhodou.
Lugera & Maklér je jednou z najväčších personálno-poradenských spoločností na Slovensku. Od založenia v r. 1996 v Trenčíne sme otvorili 4 pobočky na Slovensku (TN, BA, NR, KE) a pôsobenie sme rozšírili aj do zahraničia - do Českej republiky, Holandska, Rumunska, Arménska a na Ukrajinu.

Uchádzačom o zamestnanie pomáhame s uplatnením na trhu práce bezplatne. Ponúkame možnosť registrácie životopisu v databáze, poskytujeme poradenstvo, zasielanie aktuálnych pracovných pozícií podľa zadaných kritérií a ďalšie služby.

Na osobných stretnutiach kandidátov dôkladne pripravíme na stretnutia s klientmi, informujeme ich o aktuálnej situácii na trhu práce v súvislosti s ich profilom a možnosťami uplatnenia. Samozrejmosťou je konštruktívna spätná väzba na priebeh pohovoru a poradenstvo kandidátovi.

V súčasnosti máme za sebou stovky veľkých i menších projektov pre zahraničných investorov, rovnako ako domáce slovenské spoločnosti a tisícky obsadených pracovných miest. Využite aj vy naše skúsenosti a jedinečné znalosti o trhu práce na Slovensku aj v zahraničí.
Viac informácií o nás nájdete na: www.lugera.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Počet zamestnancov
50-99 zamestnancov

Praca według miasta Sortuj wg

Oferty pracy według regionu Sortuj wg

Wakaty według specjalności
Rachunkowość, finanse i audyt (149)Praca administracyjna (153)Agenci, kurierzy (78)Rolnictwo (70)Architektura (16)Automatyczny biznes (323)Banki, giełdy, firmy inwestycyjne (12)Opieka dla starszych emerytów (293)Cleaning Service, Czyszczenie (562)Komputer, programowanie (38)Budowa (722)Konsultowanie (15)Kucharze, piekarze (371)Kultura (1)Design (36)Kierowcy (440)Energia, elektryk (215)Inżynieria (56)Meble, montaż, naprawa (50)Guwernantki i ogrodnicy (30)Fryzjerzy i wizażyści (83)Hotel biznesowy (114)Usługi domowe i komunalne (23)Zarządzanie zasobami ludzkimi (24)Ubezpieczenie (7)Internetowe technologie informacyjne (30)Orzecznictwo (14)Złota rączka (263)Osiągnięcie (30)Logistyka (62)Zarządzanie budynkiem (15)Zarządzanie (118)Media: prasa, radio, telewizja (1)Medycyna i farmaceutyka (255)Różne (152)Rodzicielstwo, opieka nad dziećmi (97)Jednorazowa praca (6)Operatorzy (170)Artyści (2)Policja, armia (3)Drukowanie (8)Reklama, marketing, PR (35)Dostawa (16)Produkcja (601)Bezpieczeństwo (21)Usługa publiczna (0)Wydawcy (0)Nieruchomości (38)Naprawa sprzętu (11)Restauracja biznesowa (375)Handel detaliczny (305)Nauka i edukacja (24)Sekretariat (26)Bezpieczeństwo (9)Centra usług (71)Przemysł rozrywkowy (29)Śpiewacy i muzycy (1)SPA, salony piękności (182)Wychowanie fizyczne i sport (11)Magazynowanie (361)Praca dla studentów (4)Krawcy i szwaczki (69)Nauczyciele, wychowawcy (25)Techniki (271)Komunikacja i telekomunikacja (32)Turystyka i wycieczki (12)Sprzedaż hurtowa i sprzedaż (54)Tłumacze, lingwiści (7)Praca w domu (145)