Informacje o ofercie
Serviceinnstilt driftstekniker
InternetJobs Farsund, Vest-Agder, Norwegia 78 Dni temu

Przegląd
Typ oferty: Pełny etat
Czas trwania umowy:
Zakres wynagrodzeń: € po uzgodnieniu - miesięcznie
Wakat w polu: Centra usług
dla specjalistów: Konserwacja ogólna
Opublikowano: 2024-02-14
Kod pocztowy:
Wymagania
Minimalne wykształcenie: College
Minimalne doświadczenie zawodowe: 1 rok
Płeć: Nie ma znaczenia
Wiek: Od - Do
Wiza robocza: Paszport UE
Status oferty
Rozpoczęcie publikacji: 2024-02-14
Zakończenie publikacji: 2024-08-14
Wolne wakaty: 1
Liczba wyświetleń: 301
Następne kroki: Zadzwoń do mnie

Kontakty pracodawców są dostępne tylko dla uprawnionych użytkowników: Logowanie & Rejestracja

Kraj: Norwegia
Region: Vest-Agder
Opis

Til vår eiendomsportefølje i Farsund/Mandalsområdet, søker vi etter en kunde- og løsningsorientert person.

Arbeidsoppgaver vil bl.a. inkludere:

- Drift og tilsyn av tildelt bygningsmasse og eiendommer

- Stell og vedlikehold av inne- og utearealer

- Oppussing og vedlikeholdsarbeid

- Annet forefallende arbeid på bygg og dets tilhørende eiendommer

- Administrasjon av løsørelager

- Arbeid og oppfølging i FDV-system

- Endring i arbeidsoppgaver må påregnes

Kvalifikasjoner:

- Tømrer med noen års erfaring (2-5 år)

- Du er praktisk anlagt og kan håndtere flere arbeidsoppgaver samtidig

- Du er en som tar initiativ, har egen drivkraft og stor gjennomføringsevne

- Førerkort klasse B er påkrevd. Ønskelig med førerklasse C

- Behersker IT/datakunnskaper. Fordel med erfaring fra FDV-system eller lignende

- Gode samarbeidsevner

- Fleksibilitet mht. arbeidstid

Vi ser etter en person som:

- Er serviceinnstilt og samarbeidsorientert

- Er ansvarsbevisst og strukturert

- Har stor arbeidskapasitet og godt humør

- Tar initiativ og får jobben gjort

Vi kan tilby:

- En spennende arbeidsplass med gode muligheter for faglig utvikling, tilpasset. medarbeiderens og bedriftens behov

- Konkurransedyktig lønn og gode pensjons- og forsikringsordninger

Om arbeidsgiveren
Vi forvalter næringseiendom innenfor områdene administrativ forvaltning, leietaker- og økonomisk forvaltning, teknisk forvaltning, driftstjenester, og utvikling

Praca według miasta Sortuj wg

Oferty pracy według regionu Sortuj wg

Wakaty według specjalności
Rachunkowość, finanse i audyt (149)Praca administracyjna (156)Agenci, kurierzy (79)Rolnictwo (71)Architektura (16)Automatyczny biznes (325)Banki, giełdy, firmy inwestycyjne (12)Opieka dla starszych emerytów (296)Cleaning Service, Czyszczenie (568)Komputer, programowanie (38)Budowa (732)Konsultowanie (16)Kucharze, piekarze (374)Kultura (1)Design (36)Kierowcy (445)Energia, elektryk (217)Inżynieria (57)Meble, montaż, naprawa (50)Guwernantki i ogrodnicy (30)Fryzjerzy i wizażyści (85)Hotel biznesowy (114)Usługi domowe i komunalne (24)Zarządzanie zasobami ludzkimi (24)Ubezpieczenie (7)Internetowe technologie informacyjne (31)Orzecznictwo (14)Złota rączka (267)Osiągnięcie (31)Logistyka (62)Zarządzanie budynkiem (15)Zarządzanie (120)Media: prasa, radio, telewizja (1)Medycyna i farmaceutyka (256)Różne (155)Rodzicielstwo, opieka nad dziećmi (100)Jednorazowa praca (6)Operatorzy (174)Artyści (2)Policja, armia (3)Drukowanie (8)Reklama, marketing, PR (35)Dostawa (16)Produkcja (612)Bezpieczeństwo (22)Usługa publiczna (0)Wydawcy (0)Nieruchomości (40)Naprawa sprzętu (11)Restauracja biznesowa (378)Handel detaliczny (308)Nauka i edukacja (25)Sekretariat (26)Bezpieczeństwo (9)Centra usług (72)Przemysł rozrywkowy (29)Śpiewacy i muzycy (1)SPA, salony piękności (186)Wychowanie fizyczne i sport (12)Magazynowanie (367)Praca dla studentów (4)Krawcy i szwaczki (72)Nauczyciele, wychowawcy (25)Techniki (273)Komunikacja i telekomunikacja (32)Turystyka i wycieczki (12)Sprzedaż hurtowa i sprzedaż (54)Tłumacze, lingwiści (7)Praca w domu (146)