Informacje o ofercie
Lagerhelfer (m/w/d)
InternetJobs Nidda, Hesja, Niemcy 28 Dni temu

Przegląd
Typ oferty: Pełny etat
Czas trwania umowy:
Zakres wynagrodzeń: € po uzgodnieniu - miesięcznie
Wakat w polu: Magazynowanie
dla specjalistów: Odbiorca ładunku i bagażu
Opublikowano: 2024-04-04
Kod pocztowy:
Wymagania
Minimalne wykształcenie: Liceum
Minimalne doświadczenie zawodowe: Brak doświadczenia
Płeć: Nie ma znaczenia
Wiek: Od - Do
Wiza robocza: Paszport UE
Status oferty
Rozpoczęcie publikacji: 2024-04-04
Zakończenie publikacji: 2024-10-04
Wolne wakaty: 2
Liczba wyświetleń: 127
Następne kroki: Send me Resume

Kontakty pracodawców są dostępne tylko dla uprawnionych użytkowników: Logowanie & Rejestracja

Kraj: Niemcy
Region: Hesja
Opis

Sie sind aktuell auf Jobsuche oder sehnen sich nach einer neuen Herausforderung?

Im Auftrag unserer Geschäftspartner suchen wir derzeit Lagerhelfer im Raum Nidda.

Sie sind zuverlässig, packen gerne an und haben vielleicht auch schon im Lager gearbeitet? Dann kommen Sie zu uns, denn unsere Kunden im Raum Nidda warten schon auf Mitarbeiter wie Sie!

Ihre Vorteile:

• Unbefristeter Arbeitsvertrag
• Zuschläge gemäß BAP-Tarif
• Bis zu 30 Tage Jahresurlaub
• Urlaubs- und Weihnachtsgeld
• Kostenfreie Bereitstellung von Arbeitskleidung und
Arbeitsschutzmitteln
• Persönliche Betreuung durch kompetente Personalberater
• Automatisch steigendes Gehalt bei längerfristigen Einsätzen

Ihre Aufgaben

• Verpackung von Ware
• Sortierung
• Kommissionieren
• Bestandskontrolle
• Qualitätskontrolle

Ihr Profil

• Berufserfahrung im Lager ist von Vorteil
• Teamfähigkeit
• Bereitschaft zur Schichtarbeit
• Zuverlässigkeit, Belastbarkeit und Flexibilität

Haben wir Ihr Interesse geweckt? Dann freuen wir uns auf Ihre persönliche oder telefonische Kontaktaufnahme gerne auch über WhatsApp

Praca według miasta Sortuj wg

Oferty pracy według regionu Sortuj wg

Wakaty według specjalności
Rachunkowość, finanse i audyt (149)Praca administracyjna (155)Agenci, kurierzy (79)Rolnictwo (71)Architektura (16)Automatyczny biznes (325)Banki, giełdy, firmy inwestycyjne (12)Opieka dla starszych emerytów (296)Cleaning Service, Czyszczenie (568)Komputer, programowanie (38)Budowa (731)Konsultowanie (16)Kucharze, piekarze (374)Kultura (1)Design (36)Kierowcy (445)Energia, elektryk (217)Inżynieria (56)Meble, montaż, naprawa (50)Guwernantki i ogrodnicy (30)Fryzjerzy i wizażyści (85)Hotel biznesowy (114)Usługi domowe i komunalne (24)Zarządzanie zasobami ludzkimi (24)Ubezpieczenie (7)Internetowe technologie informacyjne (31)Orzecznictwo (14)Złota rączka (267)Osiągnięcie (31)Logistyka (62)Zarządzanie budynkiem (15)Zarządzanie (120)Media: prasa, radio, telewizja (1)Medycyna i farmaceutyka (256)Różne (155)Rodzicielstwo, opieka nad dziećmi (100)Jednorazowa praca (6)Operatorzy (174)Artyści (2)Policja, armia (3)Drukowanie (8)Reklama, marketing, PR (34)Dostawa (16)Produkcja (612)Bezpieczeństwo (22)Usługa publiczna (0)Wydawcy (0)Nieruchomości (40)Naprawa sprzętu (11)Restauracja biznesowa (377)Handel detaliczny (308)Nauka i edukacja (25)Sekretariat (26)Bezpieczeństwo (9)Centra usług (72)Przemysł rozrywkowy (29)Śpiewacy i muzycy (1)SPA, salony piękności (186)Wychowanie fizyczne i sport (12)Magazynowanie (366)Praca dla studentów (4)Krawcy i szwaczki (72)Nauczyciele, wychowawcy (25)Techniki (273)Komunikacja i telekomunikacja (32)Turystyka i wycieczki (12)Sprzedaż hurtowa i sprzedaż (54)Tłumacze, lingwiści (7)Praca w domu (146)