Informacje o ofercie
Reinigungskraft (m/w/d) in der Unterhaltsreinigung
InternetJobs Ladenburg, Badenia-Wirtembergia, Niemcy 17 Dni temu

Przegląd
Typ oferty: Część etatu
Czas trwania umowy:
Zakres wynagrodzeń: € po uzgodnieniu - na godzinę
dla specjalistów:
Opublikowano: 2024-04-15
Kod pocztowy:
Wymagania
Minimalne wykształcenie: Liceum
Minimalne doświadczenie zawodowe: Brak doświadczenia
Płeć: Nie ma znaczenia
Wiek: Od - Do
Wiza robocza: Paszport UE
Status oferty
Rozpoczęcie publikacji: 2024-04-15
Zakończenie publikacji: 2024-10-15
Wolne wakaty: 1
Liczba wyświetleń: 82
Następne kroki: Send me Resume

Kontakty pracodawców są dostępne tylko dla uprawnionych użytkowników: Logowanie & Rejestracja

Opis

Wir suchen zum nächstmöglichen Zeitpunkt für ein Schulobjekt in Ladenburg eine Reinigungskraft (m/w/d) in Teilzeit (32,5 Stunden/Woche - mo.-fr.)

Ihre Aufgaben:
• Reinigung von Büros, Besprechungsräumen, Fluren, Treppen, Küchen und
Sanitärbereichen
• Reinigung von Klassenzimmern, Pflegeräume und Sport-/Turnhallen

Wir bieten Ihnen:
• eine Bezahlung nach dem Gebäudereinigertarif, derzeit 13,50 € brutto pro Stunde
• einen täglichen Einsatz von 6,5 Stunden
• nach einer Betriebszugehörigkeit von 6 Monaten erhalten Sie Urlaubsgeld
• am 24. und 31.12. werden Sie bezahlt von der Arbeit freigestellt und in den Schulferien haben Sie arbeitsfreie Zeit
• wir bieten weitere Mitarbeitervorteile an bis hin zu einem Zuschuss zum 49,00 €-Ticket, einem JobRad-Angebot und vergünstigte Fitnessstudiomitgliedschaften.

Ihre Arbeitszeiten:
• montags, mittwochs und donnerstags: 13:15 - 20:15 Uhr
• dienstags: 12:30 – 19:30 Uhr
• freitags: 11:30 – 18:30 Uhr

Wir wünschen uns von Ihnen:
• Sie sind motiviert, zuverlässig und teamfähig
• Sie können sich in der deutschen Sprache verständigen

Wir freuen uns auf Ihren Anruf und Ihre Bewerbung.

Praca według miasta Sortuj wg

Oferty pracy według regionu Sortuj wg

Wakaty według specjalności
Rachunkowość, finanse i audyt (149)Praca administracyjna (156)Agenci, kurierzy (79)Rolnictwo (71)Architektura (16)Automatyczny biznes (325)Banki, giełdy, firmy inwestycyjne (12)Opieka dla starszych emerytów (296)Cleaning Service, Czyszczenie (568)Komputer, programowanie (38)Budowa (732)Konsultowanie (16)Kucharze, piekarze (374)Kultura (1)Design (36)Kierowcy (445)Energia, elektryk (217)Inżynieria (57)Meble, montaż, naprawa (50)Guwernantki i ogrodnicy (30)Fryzjerzy i wizażyści (85)Hotel biznesowy (114)Usługi domowe i komunalne (24)Zarządzanie zasobami ludzkimi (24)Ubezpieczenie (7)Internetowe technologie informacyjne (31)Orzecznictwo (14)Złota rączka (267)Osiągnięcie (31)Logistyka (62)Zarządzanie budynkiem (15)Zarządzanie (120)Media: prasa, radio, telewizja (1)Medycyna i farmaceutyka (256)Różne (155)Rodzicielstwo, opieka nad dziećmi (100)Jednorazowa praca (6)Operatorzy (174)Artyści (2)Policja, armia (3)Drukowanie (8)Reklama, marketing, PR (35)Dostawa (16)Produkcja (612)Bezpieczeństwo (22)Usługa publiczna (0)Wydawcy (0)Nieruchomości (40)Naprawa sprzętu (11)Restauracja biznesowa (378)Handel detaliczny (308)Nauka i edukacja (25)Sekretariat (26)Bezpieczeństwo (9)Centra usług (72)Przemysł rozrywkowy (29)Śpiewacy i muzycy (1)SPA, salony piękności (186)Wychowanie fizyczne i sport (12)Magazynowanie (367)Praca dla studentów (4)Krawcy i szwaczki (72)Nauczyciele, wychowawcy (25)Techniki (273)Komunikacja i telekomunikacja (32)Turystyka i wycieczki (12)Sprzedaż hurtowa i sprzedaż (54)Tłumacze, lingwiści (7)Praca w domu (146)