Informacje o ofercie
Ищем плиточников
InternetJobs Heidelberg, Badenia-Wirtembergia, Niemcy 22 Dni temu

Przegląd
Typ oferty: Pełny etat
Czas trwania umowy:
Zakres wynagrodzeń: € 2500 - miesięcznie
Wakat w polu: Budowa
dla specjalistów: Dekoracja wnętrz pomieszczeń
Opublikowano: 2024-05-26
Kod pocztowy:
Wymagania
Minimalne wykształcenie: Liceum
Minimalne doświadczenie zawodowe: 10 lat
Płeć: Nie ma znaczenia
Wiek: Od - Do
Wiza robocza: Paszport UE
Status oferty
Rozpoczęcie publikacji: 2024-05-26
Zakończenie publikacji: 2024-11-26
Wolne wakaty: 2
Liczba wyświetleń: 198
Następne kroki: Send me Resume

Kontakty pracodawców są dostępne tylko dla uprawnionych użytkowników: Logowanie & Rejestracja

Opis

Плиточная Фирма

Каза 75 из Города Хейделберг ищем Плиточников срочно !

О нас:
Мы Немецкая Компания Каза 75 по Укладке Плитки и ремонтов Санузлов под ключ.

На данный момент ищем Плиточников универсалов На постоянной основе мы уже очень долго на рынке и наша компания с каждым днем растёт, рассматриваем только долгосрочную совместную работу !

Ваш Профиль:
Европейское Гражданство ( Очень большой плюс)
Опыт Работы от 10 Лет
Водительские Права Класса Б
Ответственность и пунктуальность
Самостоятельная Работа

Какие Задачи будут у вас:
Укладка Плитки
Подготовительные Работы к плитки
Гипсокартон, Шпаклёвка
Демонтажные Работы
Ванные, Квартиры под ключ (без сантехники)

Что мы вам Предоставить:
Жилье оплачивается нами и предоставляем его
Предоставим нужный инструмент
Предоставим Спецодежду
Предоставим Транспорт для работы и добраться домой по месту
Зарплата чистыми 2.500,00€
Мы будем давать зарабатывать больше у нас выплачиваются за хорошию работу премии от 350-650€ в месяц

Спасибо вам если есть вопросы пишите звоните нам !

Praca według miasta Sortuj wg

Oferty pracy według regionu Sortuj wg

Wakaty według specjalności
Rachunkowość, finanse i audyt (150)Praca administracyjna (146)Agenci, kurierzy (81)Rolnictwo (79)Architektura (16)Automatyczny biznes (340)Banki, giełdy, firmy inwestycyjne (11)Opieka dla starszych emerytów (288)Cleaning Service, Czyszczenie (583)Komputer, programowanie (29)Budowa (768)Konsultowanie (12)Kucharze, piekarze (401)Kultura (1)Design (32)Kierowcy (425)Energia, elektryk (219)Inżynieria (57)Meble, montaż, naprawa (45)Guwernantki i ogrodnicy (41)Fryzjerzy i wizażyści (84)Hotel biznesowy (139)Usługi domowe i komunalne (17)Zarządzanie zasobami ludzkimi (12)Ubezpieczenie (6)Internetowe technologie informacyjne (24)Orzecznictwo (13)Złota rączka (277)Osiągnięcie (34)Logistyka (66)Zarządzanie budynkiem (9)Zarządzanie (85)Media: prasa, radio, telewizja (1)Medycyna i farmaceutyka (262)Różne (163)Rodzicielstwo, opieka nad dziećmi (95)Jednorazowa praca (4)Operatorzy (186)Artyści (2)Policja, armia (2)Drukowanie (8)Reklama, marketing, PR (31)Dostawa (10)Produkcja (599)Bezpieczeństwo (12)Usługa publiczna (0)Wydawcy (0)Nieruchomości (42)Naprawa sprzętu (11)Restauracja biznesowa (379)Handel detaliczny (280)Nauka i edukacja (20)Sekretariat (15)Bezpieczeństwo (6)Centra usług (86)Przemysł rozrywkowy (28)Śpiewacy i muzycy (0)SPA, salony piękności (176)Wychowanie fizyczne i sport (10)Magazynowanie (363)Praca dla studentów (4)Krawcy i szwaczki (68)Nauczyciele, wychowawcy (13)Techniki (309)Komunikacja i telekomunikacja (31)Turystyka i wycieczki (12)Sprzedaż hurtowa i sprzedaż (49)Tłumacze, lingwiści (7)Praca w domu (131)