Job Information
Operator productie
SC Public Euroconsulting SRL Oradea, Bihor, Romania 51 Days Ago

Overview
Job Type: Full-Time
Duration:
Job Salary Range: $ by agreement - Per Month
Vacancies from the Field: Operators
for Specialists:
Posted: 2024-03-14
Zipcode: Oradea
Requirements
Minimum Education: No School
Minimum Experience: Less then 1 Year
Gender: Male
Age: From 18 Years - To 50 Years
Work Visa:
Job Status
Start Publishing: 2023-09-10
Stop Publishing: 2024-02-10
No of Jobs: 2
Hits: 1027
Further actions: Send me Resume

Employer contacts are available only for registered users: Login & Register

Country: Romania
Region: Bihor
Description

Responsabilitatile postului:

- pregătește componentele (materii prime) conform comenzilor de producție;

- alimentează liniile de producție cu componente (materii prime) conform planului;

- foloseste sistemul SAP pentru miscarea marfurilor si scannerul;

- asigură mișcarea stocurilor, scanarea containerelor cu componente

- operarează schimbările de model

- foloseste calculatorul;

- incarca, descarca marfurile si le manipuleaza in magazine si productie respectand regulile interne;

- manipuleaza si aseaza produsele in locatiile de stocare destinate: manual, cu ajutorul transpaletului si a tagerului electric;

- colecteaza si manipuleaza deseurile produse;

- participa la inventarierea marfurilor de gestiune;

- respecta sarcinile primite de la superiori.

Aptitudini necesare ocuparii postului:

- Promptitudine, agilitate, flexibilitate;

- Seriozitate, responsabilitate si implicare;

- Dornic sa munceasca in echipa.

Cerinte necesare ocuparii postului:

- Studii medii;

- Cunostinte de lucru pe calculator si in sisteme de tip ERP;

- Responsabilitate si eficienta in procesul de productie;

- Capacitate de a ridica pana la 15 kg;

- Constituie avantaj cunoasterea programului SAP;

Se ofera:

Salar de incadrare 3600 lei brut;

Transport asigurat;

Bonuri de masa in valoare de 20RON/zi;

Bonus de performanta 350 lei brut/luna;

Bonus de prezenta 120 lei brut/luna;

Decontare transport;

Asigurare medicala privata dupa 6 luni vechime;

Contract incheiat pe perioada nedeterminata, conform legii;

Echipa amabila si corecta.

Contact de luni pana vineri, intre orele 9.00 si 17.00 la telefon: 0728.572.880 sau

e-mail: cv@publiceuroconsulting.ro. Doar candidatii selectati vor fi contactati.

Jobs by Cities Sort By

Jobs by States Sort By

Vacancies by Specialties