Job Information
Продавач-консултант
InternetJobs Tryavna, Bulgaria 129 Days Ago

Overview
Job Type: Full-Time
Duration:
Job Salary Range: $ by agreement - Per Month
Vacancies from the Field: Retail Trade
for Specialists: Vendors Consultants
Posted: 2024-01-17
Zipcode:
Requirements
Minimum Education: High School
Minimum Experience: 1 Year
Gender: Does Not Matter
Age: From - To
Work Visa: Biometric Passport
Job Status
Start Publishing: 2024-01-17
Stop Publishing: 2024-07-17
No of Jobs: 1
Hits: 284
Further actions: Call

Employer contacts are available only for registered users: Login & Register

Country: Bulgaria
Description

Рибиоловен магазин "БГ Фишинг" търси продавач-консултант.

Основни отговорности и задължения

• Комуникация с клиенти - поддържане на своевременна, точна и обективна обратна връзка с клиентите

• Предоставяне на актуална продуктова информация

• Съставяне, редакция и обработка на текстове към продукти

• Поддържане на клиентска база данни, приемане и реализиране на поръчки

• Подготовка на пратки за спедиране

• Изваждане на документи (товарителници, фактури)

• Попълване на електронния магазин със съдържание и постоянното му поддържане

• Следене на плащания

• Приемане на поръчки и обслужване на клиенти по телефона.

Изисквания към кандидата

• Основна компютърна грамотност (интернет, поща, word, използване на принтер).

• Организираност и внимание към детайлите;

• Лоялност, отговорност и екипно поведение.

• Добри организационни умения и поемането на отговорност;

• Умения за слушане, разбиране и даване на съвети на нашите клиент

Предимства

• Опит в сферата на продажбите е предимство

• Опит със складов софтуер и/или със система за онлайн търговия.

• Основни познания в сферата на онлайн пазаруването

• Познания в сферата на риболов/лов

Ние предлагаме

• Постоянен трудов договор.

• Нормирано работно време

• Изрядни трудови взаимоотношения, отговарящи на българското законодателство;

• Преференциални условия за служители при закупуване на стоки

• Спокойна работна среда

Jobs by Cities Sort By

Jobs by States Sort By

Vacancies by Specialties