Job Information
Заправщик на АЗС
InternetJobs Klin, Moscow Oblast, Russia 36 Days Ago

Overview
Job Type: Full-Time
Duration:
Job Salary Range: ք by agreement - Per Month
Vacancies from the Field: Miscellaneous
for Specialists:
Posted: 2024-05-31
Zipcode:
Requirements
Minimum Education: High School
Minimum Experience: Without experience
Gender: Does Not Matter
Age: From - To
Work Visa: Biometric Passport
Job Status
Start Publishing: 2024-05-31
Stop Publishing: 2024-12-01
No of Jobs: 15
Hits: 209
Further actions: Call

Employer contacts are available only for registered users: Login & Register

Country: Russia
Region: Moscow Oblast
Description

Приглашаем заправщиков на АЗС с ежедневной оплатой. Приглашаем Всех желающих.

График работы на выбор, бесплатное проживание, возможность выбора АЗС рядом с домом, предоставляется спецодежда, стабильная выплата заработной платы Предлагаем разные районы Москвы и Московской области! Вы можете выбрать АЗС рядом с домом .

•График на выбор, по 12 часов в день (2/2, 6/1) или суточный (1/1, 1/2)

• Выдаем спецодежду

• Трудоустраиваем по по договору ГПХ или по ТК РФ

• Бесплатное проживание в городах: Клин, Зеленоград, Подольск, Домодедово, Одинцово, Видное (если нужно)

ОБЯЗАННОСТИ:

Заправлять автомобили.

Убирать территорию АЗС

Jobs by Cities Sort By

Jobs by States Sort By

Vacancies by Specialties