Job Information
Pracovník zarábania liehovín New

Overview
Job Type: Full-Time
Duration:
Job Salary Range: € by agreement - Per Hour
Vacancies from the Field: Production
for Specialists: Workers in Production
Posted: 2024-06-30
Zipcode:
Requirements
Minimum Education: High School
Minimum Experience: Without experience
Gender: Does Not Matter
Age: From - To
Work Visa: Biometric Passport
Job Status
Start Publishing: 2024-06-30
Stop Publishing: 2024-12-30
No of Jobs: 12
Hits: 31
Further actions: Send me Resume

Employer contacts are available only for registered users: Login & Register

Country: Slovakia
Region: Žilina Region
Description

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Do nášho kolektívu hľadáme zamestnanca na obsadenie pracovnej pozície vo výrobe, na pracovisku zarábanie liehovín.

Vašou úlohou bude:

* Výroba liehoviny podľa technologických receptúr a postupov

* Obsluha a bežná údržba technologického zariadenia

* Príjem a uskladnenie surovín a materiálov

* Vykonávanie medzioperačnej kontroly v zmysle platných smerníc

* Čistenie a sanitácia zásobných nádrží a technologického zariadenia

* Práca sa vykonáva v trojzmennej prevádzke, pondelok až piatok, 7,5 hodinové pracovné zmeny v čase 5,45-13,45, 13,45-21,45, 21,45-05,45

* práca v stabilnej spoločnosti,

* práca na hlavný pracovný pomer,

* rýchly nástup v prípade záujmu,

* možnosť dlhodobého uplatnenia,

* možnosť nákupu firemných produktov za zvýhodnené ceny,

* možnosť využitia palivovej zľavy vo vybraných čerpacích staniciach,

* program Multisport

* odmeny pri životných a pracovných jubileách,

* príspevok na Doplnkové dôchodkové sporenie

* vlastná jedáleň priamo na pracovisku, cena 1 obeda 1,40 eur, pitný režim,

* ďalšie motivačné výhody

Informácie o výberovom konaní
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov za účelom osobného pohovoru.
Požiadavky na zamestnanca
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
Vzdelanie v odbore
chemické, potravinárske, technické
Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno
* schopnosť samostatne pracovať, rozhodovať sa

* technická a manuálna zručnosť

* preukaz na VZV je výhodou

Spoločnosť ST. NICOLAUS je jednou z najvýznamnejších obchodných a výrobných spoločností, ktorá nadväzuje na bohaté tradície a skúsenosti výroby liehovín na Liptove. História spoločnosti siaha až do roku 1867, kedy liehovarnícky majster Armin Stark založil v Liptovskom Mikuláši prvú rafinériu liehu. Dnes spoločnosť pôsobí v troch krajinách (SVK, CZ, HU) a výrobu realizuje v troch výrobných závodoch.

Kvalitu liehovín, ovocných destilátov a dnes už aj vín spoločnosti ST. NICOLAUS zaručujú prvotriedne suroviny ako aj tradičné, rokmi overené výrobné postupy a neustále zdokonaľované receptúry. ST. NICOLAUS zavádza do procesu výroby moderné, inovatívne technológie a na všetkých úrovniach zamestnáva najlepších odborníkov z branže. Produkcia ST. NICOLAUS odráža požiadavky zákazníkov, ako aj najnovšie svetové trendy v oblasti liehovarníctva, destilatérstva a výroby vín.

ST. NICOLAUS sa spája nielen so silnými a známymi slovenskými značkami ako sú Nicolaus vodky - extra jemná, ochutené a likéry, Demänovka, Jubilejná, Klasik a Slovenské vinice, ale aj zahraničnými. Vďaka svojej sile a spoľahlivosti sa ST. NICOLAUS stal distribučným partnerom pre viaceré importné značky ako brandy Soberano a Lepanto, London Gin No1, whiskey Nomad a Label 5, kubánske rumy a kvalitné vína z tradičných vinárskych krajín ako Španielsko, Argentína a Chile
Počet zamestnancov
100-149 zamestnancov

Jobs by Cities Sort By

Jobs by States Sort By

Vacancies by Specialties