Job Information
Ищем Помощницу по дому
InternetJobs Limassol, Cyprus 11 Days Ago

Overview
Job Type: Full-Time
Duration:
Job Salary Range: € by agreement - Per Month
Vacancies from the Field: Work at home
for Specialists: Housekeeping
Posted: 2024-05-08
Zipcode:
Requirements
Minimum Education: High School
Minimum Experience: Less then 1 Year
Gender: Female
Age: From - To
Work Visa:
Job Status
Start Publishing: 2024-05-08
Stop Publishing: 2024-11-08
No of Jobs: 1
Hits: 129
Further actions: Contact me via WhatsApp, Viber, Skype

Employer contacts are available only for registered users: Login & Register

Share on Google+ Friend Feed Share on Blog Linkedid MySpace Twitter Yahoo Share on Digg Share on facebook
Country: Cyprus
Description

Ищем Помощницу по дому график 2/2 можно с проживанием
Кипр, Лимассол, Агиос Тихонас
Заработная плата от 2 000 евро/мес до 2 500 евро/мес
ОБЯЗАННОСТИ: Уборка дома сухая/влажная, помощь в приготовление пищи, уход за VIP-гардеробом
ТРЕБОВАНИЯ: Релевантный опыт работы, наличие рекомендаций, знание ухода за VIP-гардеробом, возраст до 45 лет, русскоязычная, паспорт ЕС или Украина
УСЛОВИЯ: График 2/2 можно с проживанием с 06:00 до 20:00
Питание за счет работодателя, при необходимости официальное трудоустройство, релокация
ОТКЛИКАТЬСЯ можно в Whats App

Jobs by Cities Sort By

Jobs by States Sort By

Vacancies by Specialties