Job Information
Sprzedawca / Kasjer
InternetJobs Sosnowiec, Silesian Voivodeship, Poland 163 Days Ago

Overview
Job Type: Full-Time
Duration:
Job Salary Range: zł by agreement - Per Month
Vacancies from the Field: Retail Trade
for Specialists: Cashiers
Posted: 2023-11-22
Zipcode:
Requirements
Minimum Education: High School
Minimum Experience: Less then 1 Year
Gender: Does Not Matter
Age: From - To
Work Visa: Biometric Passport
Job Status
Start Publishing: 2023-11-22
Stop Publishing: 2024-05-22
No of Jobs: 3
Hits: 276
Further actions: Call

Employer contacts are available only for registered users: Login & Register

Country: Poland
Description

Sprzedawca/Kasjer

w Dziale Art. Świeżych

market w Sosnowcu, ul. 11 Listopada 124

Jesteśmy międzynarodową firmą handlową, której siłę stanowi kilkanaście tysięcy zaangażowanych pracowników. Co sprawia, że jesteśmy wyjątkowi? Efektywność, dynamika i fair play. Codziennie staramy się zapewnić naszym klientom najlepszą jakość produktów i najwyższy poziom obsługi we wszystkich marketach w całej Polsce. Rozwijaj swoją karierę w sprzedaży i daj nam możliwość wykorzystania Twoich mocnych stron.

Jakie będą Twoje zadania:

wykładanie towaru oraz dbanie o jego odpowiednią ekspozycję

przygotowywanie i umieszczanie prawidłowych oznaczeń cenowych

dbanie o uprzejmą, staranną i sprawną obsługę klienta

dbanie o świeżość i jakość naszych produktów, m.in. poprzez kontrolę terminów przydatności do sprzedaży

dbanie o właściwą gospodarkę towarową w markecie.

Co Ci zapewnimy:

atrakcyjne wynagrodzenie

umowę o pracę w wymiarze 3/4 lub pełnego etatu

indywidualne możliwości rozwoju

ciekawe i odpowiedzialne zadania w dynamicznym zespole, gdzie panuje atmosfera wzajemnego szacunku

bogaty pakiet benefitów (m. in.: prywatną opiekę medyczną, kartę MultiSport, bony oraz upominki z okazji świąt, działania wellbeingowe, program grupowego ubezpieczenia na życie, zniżki u partnerów biznesowych).

Czego od Ciebie oczekujemy:

znajomości podstawowych zasad obsługi klienta

energicznej i przyjaznej osobowości

sumienności i zaangażowania w wykonywaniu obowiązków

umiejętności pracy w grupie oraz znajomości zasad prawidłowej komunikacji z klientami i współpracownikami

doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Brzmi ciekawie? Aplikuj!

Jeśli przekona nas Twoja aplikacja, zaprosimy Cię do procesu rekrutacyjnego.

Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Jobs by Cities Sort By

Jobs by States Sort By

Vacancies by Specialties